Hodiny hodinky

Kód: 12 - Velmi pěkné hodinky Pobeda

Velmi pěkné hodinky Pobeda funkční jdoucí.
500,-Kč

Kód: 132 - Stolní hodinky Hamburg-American

Stolní hodinky Hamburg-American 29,5 cm funkční s klíčkem
2500,-Kč

Kód: 81 - Hodinky Prim

Velmi pěkné mechanické hodinky značky Prim plně funkční jsoucí.
900,-Kč

Kód: 187 - Zlaté hodinky Ulysse Nardin

Zlaté hodinky Ulysse Nardin ryzost zlata 750/1000 funkční jdoucí.
15000,-Kč

Kód: 122 - Atlantic Worldmaster SUPER DE LUXE

Atlantic Worldmaster SUPER DE LUXE 21 jewels waterproof ibcabloc antimagnetic plně funkční jdoucí mechanické z období okolo roku 1955 o průměru 40mm.
7000,-Kč

Kód: 76 - Mechanické hodinky Raketa

Mechanické hodinky Raketa o průměru 3.5 cm,Funkční jdoucí .
800,-Kč

Kód: 162 - Mechanické PRIM

Velmi pěkné plně funkční mechanické náramkové hodinky značky Prim.
800,-Kč

Kód: 116 - Mechanické hodinky Oriosa

Mechanické hodinky Oriosa v perfektním stavu!!! Plně funkční jdoucí.
1400,-Kč

Kód: 74 - Velké mechanické hodinky Slava

Velké mechanické hodinky Slava 27 kamenů o průměru 4 cm,Funkční jdoucí automatický nátah.
1500,-Kč

Kód: 161 - Mechanické hodinky Poljot

Mechanické hodinky Poljot s datumovníkem ve velmi pěkném stavu funkční jdoucí.
1000,-Kč

Kód: 113 - Biedermeierové hodiny

Biedermeierové hodiny, o rozměru 33 x 25 x 16 cm funkční .
4500,-Kč

Kód: 139 - Hodiny smaltovaný ciferník, 19. století

Hodiny smaltovaný ciferník, 19. století o rozměru 22x33x13 cm
3500,-Kč

Kód: 58 - Náramkové hodinky Lee Cooper

Náramkové hodinky Lee Cooper ve velmi pěkném stavu nepoškozené.
500,-Kč

Kód: 158 - Orient - AUTOMATIC

Plně funkční náramkové hodinky Značky Orient - automatic .
1500,-Kč

Kód: 91 - Tag Heuer potapěčské hodinky

Hodinky plně funkční jdou nová baterie velmi pěkný stav.
12000,-Kč

Kód: 136 - Hodinky Prim

Hodinky Prim - černý ciferník moc pěkný stav plně funkční jdoucí.
1500,-Kč

Kód: 29 - Hodinky Prim 17 rubínů

Hodinky Prim 17 rubínů plně funkční jdoucí ve velmi pěkném stavu. Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 106 - Velké hodinky Raketa

Velké hodinky Raketa mechanické o průměru 35 mm.Funkční jdoucí.
1000,-Kč