Kód: 119 - Lednáček Gerold porzellan Bavaria.

Porcelánová soška zdobená zlacením. Soška byla zhotovena porcelánkou Gerold Bavaria v 1.polovině 20.století, přesněji 20. - 30.léta 20.století.
Kup ihned
Cena: 1 000 Kč