Obrazy

Kód: 9 - Starý tisk

Starý tisk o celkovém rozměru včetně rámu 61 x 50 cm zaskleno.
900,-Kč

Kód: 174 - O.Hudeček

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 60 x 41 cm provedení olej na kartonu signatůra Hudeček .
1000,-Kč

Kód: 134 - Zasněžená krajina Moravec

Zasněžená krajina provedení olej na plátně o rozměru 27 x 35 cm / 22 x 30 cm signováno Moravec
1900,-Kč

Kód: 167 - František Rezner 1941

2 x Obraz o celkovém rozměru 41 x 31 cm, provedení akvarel , zaskleno , signatůra Fr.Rezner 1941
1000,-Kč

Kód: 123 - Vlad Radimovský

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 69 x 85 cm provedení olej na kartonu.
3500,-Kč

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-
900,-Kč

Kód: 121 - KREJČÍ FRANTIŠEK XAVER

Velmi krásný obraz od autora KREJČÍ FRANTIŠEK XAVER olej na kartonu zaskleno o celkovém rozměru včetně rámu 62 x 52 cm.
3000,-Kč

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 95 - Obraz Pohled na vesnici

Obraz Pohled na vesnici olej na kartonu o rozměru 41x34 cm / 34,5x27,5 cm datováno na zadní straně 1916
3000,-Kč