Obrazy

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.
400,-Kč

Kód: 40 - Obraz Zátiší s jablky

Obraz Zátiší s jablky o celkovém rozměru 51 x 42 cm ,provedení olej na kartonu signatůra viz foto.
1200,-Kč

Kód: 94 - Miniaturní starý obraz

Miniaturní starý obraz o rozměru včetně rámu 19 x 22 cm,signatůra viz foto.
1000,-Kč

Kód: 555 - Krásný velký obraz Pohled na město! E. Březina

Obraz - celkové rozměry vč. rámu 74 x 63 cm, provedení olej na kartonu, rám opotřeben stářím, stav viz foto
1200,-Kč

Kód: 276 - Obraz Zasněžená vesnice

Obraz Zasněžená vesnice o celkovém rozměru včetně rámu 64 x 55 cm, pouze kresba 37 x 30 cm ,provedení olej? zaskleno,signatůra nečitelná.
1200,-Kč

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.
350,-Kč

Kód: 20 - Velký obraz Dvě chaloupky

Velký obraz Dvě chaloupky o celkovém rozměru 95 x 73 cm,provedení olej na kartonu.
1300,-Kč

Kód: 92 - Moravská dvojice chlapec s dívkou

Obraz Moravská dvojice chlapec s dívkou autora BŘEZOVSKÝ, ve stylu Joži Úprky, celkový rozměr 79 x 59 cm, ve výřezu 68 x 48 cm, stav dobrý pouze prasklinky v malbě
800,-Kč

Kód: 552 - Obraz A. Hála

Obraz A. Hála - od známého autora, i s věnováním, celkový rozměr 36 x 46 cm, zaskleno, signováno, provedení dřevoryt.
400,-Kč

Kód: 210 - Karl Martin Schade

Karl Martin Schade (Česká Schade Karel se narodil 17. ledna 1862 v Rokycanech, † 20. 02. 1954 ve Vídni) byl rakouský malíř. Karl Martin Schade od roku 1881 studoval na vídeňské Uměleckoprůmyslové škole v K.K. Rakouské muzeum umění a průmyslu a poté od roku 1882 do roku 1885 na Akademii výtvarných umění ve Vídni. Od roku 1889 do roku 1890 byl žákem Ludwiga Minnigerode. Schade se účastnil výstav ve Vídni, Mnichově, Praze a Brně. V roce 1932 byl oceněn Zlatým Řád za zásluhy o Rakouskou republiku. 1935 jeho obrazy byly vystaveny na kolektivní výstavě 70 prací v Palm House v vídeňského zámecké zahradě. Velký obraz o rozměru 102 x 88 cm,provedení olej na plátně.
13500,-Kč

Kód: 413 - Miroslav Holas dřevoryt

Miroslav Holas dřevoryt oraz Vodnář o celkovém rozměru 16 x 19 cm zaskleno.
350,-Kč

Kód: 4 - Jiří Axman Zimní romance

Obraz Jiří Axman Zimní romance o celkovém rozměru včetně rámu 74 x 58 cm,provedení olej na plátně.
2000,-Kč

Kód: 88 - Obraz ve zlaceném rámu

Obraz ve zlaceném rámu o rozměru 33 x 44 cm,zaskleno.
200,-Kč

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno
1500,-Kč

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.
900,-Kč

Kód: 601 - .Roubená kaple

Roubená kaple - provedení suchá jehla na kartonu, celkové rozměry 29 x 35 cm, zaskleno.
300,-Kč

Kód: 3 - Jiří Axman Vesmírné křižovatky

Velký obraz Jiří Axman Vesmírné křižovatky o celkovém rozměru včetně rámu 83 x 72 cm,provedení olej na plátně.
3500,-Kč

Kód: 87 - Dekorativní obraz v kovovém rámu

Dekorativní obraz v kovovém rámu o rozměru 28 x 28 cm,zaskleno.
200,-Kč

Kód: 366 - Obraz květiny ve váze

Obraz květiny ve váze, o celkovém rozměru včetně rámu 59x47 cm, provedení akvarel. Signatura Kolář 1971. Zaskleno
1200,-Kč

Kód: 159 - Fr.Růžička

Obraz cesta autor Fr.Růžička o rozměru včetně rámu 50 x 55 cm ,provedení olej na kartonu.
1000,-Kč