Obrazy

Kód: 92 - Starý obraz F.Erler

Starý obraz olej na kartonu o celkovém rozměru včetně rámu 58 x 50 cm.Cena 1500,-

Kód: 96 - Velký obraz

Velký obraz ve zlaceném rámu o celkovém rozměru 58 x 70 cm, provedení na kartonu zaskleno.Cena 1500,-