Obrazy

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-
900,-Kč

Kód: 7 - Zátiší A.Horák

Velký obraz Zátiší provedení olej na plátně o celkovém rozměru včetně rámu 90 x 71 cm, autor A. Horák. Velmi pěkný zlacený rám .
3500,-Kč

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 174 - O.Hudeček

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 60 x 41 cm provedení olej na kartonu signatůra Hudeček .
1000,-Kč

Kód: 18 - Pestře vyšívaný obraz ženy s ovocem

Prvorepublikový obraz vyšívaný lesklými hedvábnými nitěmi a přizdobené třpytivými flitry. Některé části jsou na látkovém podkladu vymalovány. O celkovém rozměru včetně rámu 62 x 44 cm , zaskleno.
2000,-Kč

Kód: 167 - František Rezner 1941

2 x Obraz o celkovém rozměru 41 x 31 cm, provedení akvarel , zaskleno , signatůra Fr.Rezner 1941
1000,-Kč

Kód: 164 - VAIC Josef (1884-1961)

VAIC Josef (1884-1961): Jan Evangelista Purkyně o celkovém rozměru včetně dobového rámu 72 x 51 cm Lept na papíře, 47 x 28, sign. PD tužkou.
600,-Kč

Kód: 9 - Starý tisk

Starý tisk o celkovém rozměru včetně rámu 61 x 50 cm zaskleno.
900,-Kč

Kód: 137 - Obraz Myslivec

Obraz Myslivec o celkovém rozměru včetně rámu 34 x 28 cm provedení olej na kartonu.
1800,-Kč

Kód: 8 - Akvarel z roku 1929

Akvarel o celkovém rozměru včetně rámu 38 x 31 cm zaskleno signatůra viz foto.
600,-Kč