Obrazy

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-

Kód: 25 - Portrét muže s dýmkou

Portrét muže o celkovém rozměru 24 x 30 cm provedení olej na kartonu signováno Weise. Cena 2800.-

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-

Kód: 19 - Obraz V přístavu

Obraz V přístavu o celkovém rozměru 52 x 37 cm , zaskleno. Cena 800,-

Kód: 18 - Pestře vyšívaný obraz ženy s ovocem

Prvorepublikový obraz vyšívaný lesklými hedvábnými nitěmi a přizdobené třpytivými flitry. Některé části jsou na látkovém podkladu vymalovány. O celkovém rozměru včetně rámu 62 x 44 cm , zaskleno.Cena 4000,-

Kód: 32 - Obraz Horské údolí

Obraz Horské údolí o celkovém rozměru 50 x 53 cm provedení olej na platně signatůra nečitelná. Cena 400,-

Kód: 167 - Velký obraz Na samotě

Velký obraz Na samotě o celkovém rozměru včetně rámu 76 x 65 cm provedení olej na plátně. Signatůra nečitelná. Cena 1500,-