Obrazy

Kód: 65 - Obraz dvě cesty

Obraz dvě cesty o celkovém rozměru včetně rámu 70 x 40 cm ,provedení olej na kartonu.
400,-Kč

Kód: 555 - Krásný velký obraz Pohled na město! E. Březina

Obraz - celkové rozměry vč. rámu 74 x 63 cm, provedení olej na kartonu, rám opotřeben stářím, stav viz foto
1200,-Kč

Kód: 94 - Miniaturní starý obraz

Miniaturní starý obraz o rozměru včetně rámu 19 x 22 cm,signatůra viz foto.
1000,-Kč

Kód: 620 - Abstraktní obraz v rámu

Abstraktní obraz v rámu o celkovém rozměru 54 x 54 cm,provedení olej na plátně,signatůra viz foto.
900,-Kč

Kód: 444 - Vesnická dívka v okně

Velký obraz Vesnická dívka v okně o celkovém rozměru včetně rámu 75 x 63 cm ,masivní dřevěný rám ,olej na plátně nalepen na dřevo,autor Skalický.
2500,-Kč

Kód: 40 - Obraz Zátiší s jablky

Obraz Zátiší s jablky o celkovém rozměru 51 x 42 cm ,provedení olej na kartonu signatůra viz foto.
1200,-Kč

Kód: 552 - Obraz A. Hála

Obraz A. Hála - od známého autora, i s věnováním, celkový rozměr 36 x 46 cm, zaskleno, signováno, provedení dřevoryt.
400,-Kč

Kód: 93 - Akvarel Chalupa

Akvarel Chalupa o celkovém rozměru 48 x 32 cm,zaskleno,signatůra Muller?
1200,-Kč

Kód: 619 - Abstraktní obraz

Abstraktní obraz o celkovém rozměru 65 x 56 cm,provedení olej na plátně,signatůra viz foto.
500,-Kč

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.
900,-Kč

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.
400,-Kč

Kód: 20 - Velký obraz Dvě chaloupky

Velký obraz Dvě chaloupky o celkovém rozměru 95 x 73 cm,provedení olej na kartonu.
1300,-Kč

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno
1500,-Kč

Kód: 92 - Moravská dvojice chlapec s dívkou

Obraz Moravská dvojice chlapec s dívkou autora BŘEZOVSKÝ, ve stylu Joži Úprky, celkový rozměr 79 x 59 cm, ve výřezu 68 x 48 cm, stav dobrý pouze prasklinky v malbě
1500,-Kč

Kód: 601 - .Roubená kaple

Roubená kaple - provedení suchá jehla na kartonu, celkové rozměry 29 x 35 cm, zaskleno.
300,-Kč

Kód: 159 - Fr.Růžička

Obraz cesta autor Fr.Růžička o rozměru včetně rámu 50 x 55 cm ,provedení olej na kartonu.
1000,-Kč

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.
350,-Kč

Kód: 4 - Jiří Axman Zimní romance

Obraz Jiří Axman Zimní romance o celkovém rozměru včetně rámu 74 x 58 cm,provedení olej na plátně.
2000,-Kč

Kód: 366 - Obraz květiny ve váze

Obraz květiny ve váze, o celkovém rozměru včetně rámu 59x47 cm, provedení akvarel. Signatura Kolář 1971. Zaskleno
1200,-Kč

Kód: 88 - Obraz ve zlaceném rámu

Obraz ve zlaceném rámu o rozměru 33 x 44 cm,zaskleno.
200,-Kč