Obrazy

Kód: 3 - Starý miniatůrní obrázek

Starý miniatůrní obrázek o celkovém rozměru 13 x 10.5 cm,jen malba 7 x 9.5 cm,olej plátno signatůta nečitelná viz foto.Cena 500,-

Kód: 567 - Starý obraz Zátiší s jablky

Zátiší s jablky - provedení olej plátně, které je nalepeno na kartonu. Celkové rozměry 37 x 27 cm, signováno, dobrý stav.

Kód: 2 - Jiří Axman Zátiší s růží

Obraz Jiří Axman Zátiší s růží o celkovém rozměru včetně rámu 54 x 43 cm,provedení olej na kartonu, signatůra viz foto.

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.

Kód: 552 - Obraz A. Hála

Obraz A. Hála - od známého autora, i s věnováním, celkový rozměr 36 x 46 cm, zaskleno, signováno, provedení dřevoryt.

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.

Kód: 119 - Obraz Vesnice v údolí

Obraz Vesnice v údolí o celkovém rozměru včetně rámu 57 x 46 cm,provedení olej,zaskleno,velmi pěkné provedení na fotu nelze zachytit.

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.

Kód: 94 - Miniaturní starý obraz

Miniaturní starý obraz o rozměru včetně rámu 19 x 22 cm,signatůra viz foto.Cena 1500,-

Kód: 6 - Starý obraz

Starý obraz o celkovém rozměru 60 x 53 cm,pouze malba 39 x 32 cm,provedení olej na dřevě,signatůra nečitelná ZK 1911? Cena 8000,-

Kód: 413 - Miroslav Holas dřevoryt

Miroslav Holas dřevoryt oraz Vodnář o celkovém rozměru 16 x 19 cm zaskleno.

Kód: 65 - Obraz dvě cesty

Obraz dvě cesty o celkovém rozměru včetně rámu 70 x 40 cm ,provedení olej na kartonu.

Kód: 5 - Obraz Touha

Obraz Touha o celkovém rozměru 40 x 31 cm ,pouze malba 27 x 19 cm,provedení tužka,signatůra nečitelná,zaskleno.Cena 500,-

Kód: 568 - Starý obraz Lesní louka

Starý obraz Lesní louka - provedení olej na kartonu, celkové rozměry 36,5 x 40 cm, signováno, v masivním dřevěném rámu.

Kód: 40 - Obraz Zátiší s jablky

Obraz Zátiší s jablky o celkovém rozměru 51 x 42 cm ,provedení olej na kartonu signatůra viz foto.