Obrazy

Kód: 18 - Pestře vyšívaný obraz ženy s ovocem

Prvorepublikový obraz vyšívaný lesklými hedvábnými nitěmi a přizdobené třpytivými flitry. Některé části jsou na látkovém podkladu vymalovány. O celkovém rozměru včetně rámu 62 x 44 cm , zaskleno.Cena 4000,-
4000,-Kč

Kód: 61 - Starý obraz

Starý obraz o celkovém rozměru včetně rámu 46 x 36 cm provedení olej na kartonu.Podpis nečitelný viz foto.
1000,-Kč

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-
900,-Kč

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-
1000,-Kč