Obrazy

Kód: 167 - František Rezner 1941

2 x Obraz o celkovém rozměru 41 x 31 cm, provedení akvarel , zaskleno , signatůra Fr.Rezner 1941
1000,-Kč

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 134 - Zasněžená krajina Moravec

Zasněžená krajina provedení olej na plátně o rozměru 27 x 35 cm / 22 x 30 cm signováno Moravec
1900,-Kč

Kód: 123 - Vlad Radimovský

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 69 x 85 cm provedení olej na kartonu.
3500,-Kč

Kód: 9 - Starý tisk

Starý tisk o celkovém rozměru včetně rámu 61 x 50 cm zaskleno.
900,-Kč

Kód: 174 - O.Hudeček

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 60 x 41 cm provedení olej na kartonu signatůra Hudeček .
1000,-Kč