Aukce Brno
ID:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Úvodní stránka
Aktuální položky
Všechny produkty
Obrazy
Starožitnosti
Zlato-šperky
Numismatika
Porcelán
Nářadí
Elektronika
Foto
Ostatní
Počítače
Domácnost
Sport
Stříbro
Knihy
Telefony
Herní konzole
Děti
Hodiny-hodinky
Prodané položky
Všechny produkty
Obrazy
Starožitnosti
Zlato-šperky
Numismatika
Porcelán
Nářadí
Elektronika
Foto
Ostatní
Počítače
Domácnost
Sport
Stříbro
Knihy
Telefony
Herní konzole
Děti
Hodiny-hodinky
Pravidla
Registrace
Kontakt
Naposledy prohlížené zboží
Všechny produkty
Kód: 917 - Obraz Pasáček
Zobrazit podrobnosti
Popis
Obraz Pasáček o celkovém rozměru včetně rámu 60x50cm,provedení pravděpodobně akvarel-zaskleno,signatůra nečitelná viz foto.
400,-Kč
Kód: 916 - Obraz Děvečka
Zobrazit podrobnosti
Popis
Obraz Děvečka o celkovém rozměru včetně rámu 60x50cm,provedení pravděpodobně akvarel-zaskleno,signatůra nečitelná viz foto.
400,-Kč
Kód: 919 - Tlakoměr OMRON M4 v záruce
Zobrazit podrobnosti
Popis
Tlakoměr OMRON M4 - značkový tlakoměr pro každodenní měření tlaku. Velký, přehledný a čitelný 3. řádkový displej. Rozsah měření: KT 0-299 mmHg, Puls 40-180/min. Tlakoměr je ve velmi dobrém stavu, téměř nepoužitý, plně funkční, v původním balení vč. návodu v ČJ, manžety a ZL - v záruce do 15.6.2013!
200,-Kč
Kód: 922 - 2x krásný korbel
Zobrazit podrobnosti
Popis
2x krásný korbel - 2x totožný korbel s plastickým vyobrazením koňského spřežení. Obsah 1 korbelu 0,5 l, výška 14 cm, průměr hrdla 8,5 cm. Dobrý stav, krásná dekorace.
300,-Kč
Kód: 778 - Hodinky Festina Retro 6790 Dual Time
Zobrazit podrobnosti
Popis
Hodinky Festina Retro 6790 Dual Time - funkce: základní, datumovka, den, 24 hodinový ciferník, luminiscenční ručičky, minerální sklo. V dobrím stavu, jdoucí.
1500,-Kč
Kód: 926 - Stříbrný řetěz s křížem
Zobrazit podrobnosti
Popis
Stříbrný řetěz s křížem ryzost 925/1000,celková váha 35.9g celková délka 52cm,výška kříže 6.5cm.
700,-Kč
Kód: 905 - Souprava hutního skla
Zobrazit podrobnosti
Popis
Souprava hutního skla - obsahuje Zelenou mísu a Modrobílý košíček. Zelená mísa - rozměry 26 x 19 x 10 cm. Modrobílý košíček - rozměry 15 x 15 x 13 cm. Stav viz. foto. Krásný doplněk interiéru.
100,-Kč
Kód: 153 - ABC s vystřihovánky cca 15 ks
Zobrazit podrobnosti
Popis
ABC s vystřihovánky cca 15 ks
90,-Kč
Kód: 912 - Snowboard s vázáním
Zobrazit podrobnosti
Popis
Snowboard - délka cca 155 cm, dobrý stav (viz. foto), vč. vázání.
450,-Kč
Kód: 946 - Velký stříbrný kříž
Zobrazit podrobnosti
Popis
Velký stříbrný kříž - o celkové váze 5,4 g, rozměr bez zapínání 5,5 x 3,5 cm, materiál stříbro, ryzost 925/1000, puncováno.
150,-Kč
Kód: 942 - Velká sada příborů
Zobrazit podrobnosti
Popis
Velká sada příborů - krásná sada příborů v původní kazetě. Sada obsahuje: 12 kávových lžiček, 6 polévkových lžic, 6 příborových nožů, 6 příborových vodliček. Značeno (viz. foto), materiál ALPAKA, dobrý stav.
450,-Kč
Kód: 891 - Stříbrná koruna 1916
Zobrazit podrobnosti
Popis
Stříbrná mince "Koruna" - ryzost 835/1000, váha 5 g, průměr 23 mm, rok 1916, stav 1/1.
90,-Kč
Kód: 932 - Velká reprodukce
Zobrazit podrobnosti
Popis
Velká reprodukce - o celkovém rozměru 65 x 56 cm, v krásném rámu, provedení reprodukce. Krásný doplněk každého interiéru.
250,-Kč
Kód: 931 - HTC Touch HD2 + USB + nabíječka + pouzdro
Zobrazit podrobnosti
Popis
HTC Touch HD2 - luxusní mobilní telefon kvalitní značky. 5Mpix fotoaparát, WiFi, email, procesor 1GHz, 4,2" displej, google, kalendář, MP3, rádio, mapy, počasí, office, YouTube, videa, obrázky, facebok, poznámky, stahování,.... Telefon je v dobrém stavu (viz. foto), plně funkční, vč. nabíječky, USB kabelu a pouzdra.
3900,-Kč
Kód: 803 - Kožené motorkářské rukavice GENEZE
Zobrazit podrobnosti
Popis
Kožené motorkářské rukavice GENEZE - značkové a kvalitní motorkářské rukavice, velikost 10. Ve velmi dobrém stavu, málo používané.
200,-Kč
Kód: 923 - Notebook PACKARD BELL EasyNote TK
Zobrazit podrobnosti
Popis
Notebook PACKARD BELL EasyNote TK - kvalitní notebook spolehlivé značky. Procesor AMD Athlon II Dual Core 2,20GHz, HDD 500GB, RAM 3GB, 15,6" LED LCD 16:9, 1,3MPix webkamera, WiFi, čtečka karet, DVD-RW, 64-bitový OS, ... V dobrém stavu, plně funkční, elegantní vzhled, vč. nabíječky.
5500,-Kč
Kód: 925 - Krásná brož + přívěšek
Zobrazit podrobnosti
Popis
Krásná brož + přívěšek - brož o rozměru 4,4 x 2,6 cm, krásný doplněk, kameny pravděpodobně české granáty?, neověřeno. Přívěšek? - o rozměru 2,3 x 1,9 cm, kameny pravděpodobně české granáty?, neověřeno.
200,-Kč
Kód: 689 - Nokia E65 + 1GB
Zobrazit podrobnosti
Popis
Nokia E65 + 1GB - spolehlivý mobil známé značky. MMS, SMS, MP3, Web, bluetooth, WLAN, kalendář, fotoaparát, RealPlayer, GPS, navigace, ... Kryt odřen, na displeji prasklinky. Vč. nabíječky a 1GB karty. Nefunguje fotoaparát.
600,-Kč
Kód: 921 - Zlatý jemný náramek
Zobrazit podrobnosti
Popis
Zlatý jemný náramek - o celkové váze 1,2 g, celková délka 18 cm, punocáno, ryzost 585/1000.
800,-Kč
Kód: 918 - Starožitný ruský korbel
Zobrazit podrobnosti
Popis
Starožitný ruský korbel - krásná dekorace. Celková výška 23,5 cm, výška bez víka 16,6 cm, průměr dna 11,5 cm, průměr hrdla 9 cm. Značeno (viz. foto), dobrý stav, nepožkozeno.
390,-Kč
[
1
]
[
2
]
[
3
]
[
4
]
[
5
]
[
6
]
[
7
]
[
8
]
[
9
]
[
10
]
[
11
]
[
12
]
[
13
]
[
14
]
[
15
]
[
16
]
>>