Různé

Kód: 156 - Velká plastika Ctirad a Šárka

Velká plastika Ctirad a Šárka materiál keramika o výšce 36 cm. Cena 1400,-

Kód: 22 - Soška Royal dux

Soška Royal dux o celkové výšce 20 cm , značeno. Cena 800,-

Kód: 41 - Papoušek Royal Dux Bohemia

Papoušek Royal Dux Bohemia výška 17 cm.Cena 800,-

Kód: 17 - Stojánky na ubrousky

Stojánky na ubrousky porcelán- Bisquit , o celkové výšce cca 14 cm. Cena 1500,-

Kód: 34 - Japonská váza

Japonská váza zlacená o celkové výšce 12.5 cm průměr cca 9 cm. Cena 1000,-

Kód: 15 - Dřevěné sošky

Dřevěné sošky o výšce cca 13 cm. Cena 800,-

Kód: 28 - Grogové sklenice

Grogové sklenice o výšce 14.5 cm.Cena 500,-

Kód: 14 - Zvoneček Royal Dux autorská práce

Zvoneček Royal Dux autorská práce signováno Z.Fibichová zvonek výška 14,5 cm.Cena 600,-

Kód: 26 - Krásná malachitová dóza

Krásná dóza z malachitového skla zdobená akty žen. Výška 6 cm, průměr 9 cm. Cena 400,-

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-

Kód: 24 - Porcelánová soška

Porcelánová soška o celkové výšce 19 cm. Cena 800,-