Různé

Kód: 103 - Žena s dítětem

Žena s dítětem o celkové výšce 7.5 cm.
400,-Kč

Kód: 34 - Japonská váza

Japonská váza zlacená o celkové výšce 12.5 cm průměr cca 9 cm. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 15 - Dřevěné sošky

Dřevěné sošky o výšce cca 13 cm. Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 14 - Zvoneček Royal Dux autorská práce

Zvoneček Royal Dux autorská práce signováno Z.Fibichová zvonek výška 14,5 cm.Cena 600,-
600,-Kč

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-
1300,-Kč

Kód: 105 - Mosazný hmoždíř

Mosazný hmoždíř o celkové výšce 10cm.
500,-Kč