Různé

Kód: 15 - Dřevěné sošky

Dřevěné sošky o výšce cca 13 cm.
500,-Kč

Kód: 14 - Zvoneček Royal Dux autorská práce

Zvoneček Royal Dux autorská práce signováno Z.Fibichová zvonek výška 14,5 cm.Cena 600,-
600,-Kč

Kód: 119 - Lednáček Gerold porzellan Bavaria.

Porcelánová soška zdobená zlacením. Soška byla zhotovena porcelánkou Gerold Bavaria v 1.polovině 20.století, přesněji 20. - 30.léta 20.století.
1000,-Kč

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-
800,-Kč

Kód: 191 - Brněnské výstavní trhy - zásluze 1922

Mach Václav Hynek, 1882 - 1958 AE Medaile 1922 - Brněnské výstavní trhy. Patinovaný bronz 45 mm
500,-Kč

Kód: 103 - Žena s dítětem

Žena s dítětem o celkové výšce 7.5 cm.
400,-Kč

Kód: 34 - Japonská váza

Japonská váza zlacená o celkové výšce 12.5 cm průměr cca 9 cm. Cena 1000,-
1000,-Kč