Starožitnosti

Kód: 76 - 2 x stará petrolejka

2 x stará petrolejka .
500,-Kč

Kód: 32 - Břitva Dorko Solingen

Břitva Dorko Solingen v původní krabičce.
300,-Kč

Kód: 227 - Starožitný skládací nůž

Starožitný skládací nůž o celkové délce 21 cm,čepel 9 cm,značeno viz foto.
450,-Kč

Kód: 419 - Stará socha indické bohyně Kálí

Stará socha indické bohyně Kálí o výšce 43 cm průměr 36 cm , materiál neurčen.
5500,-Kč

Kód: 185 - Lihová vojenská busola

Lihová vojenská busola
200,-Kč

Kód: 460 - Stolovací souprava

Stolovací souprava art deko - materiál kov, celková délka 19 cm, výška cca 7 cm.
950,-Kč

Kód: 184 - Odznaky Saltlake 2002 Olympiáda

Odznaky Saltlake 2002 Olympiáda
1000,-Kč

Kód: 131 - Velké hodinky systém Roskopf

Velké hodinky Roskopf Geneve ,nepoškozený ciferník,značený strojek,průměr hodinek 6 cm,funkční jdoucí.
1800,-Kč