Starožitnosti

Kód: 185 - Lihová vojenská busola

Lihová vojenská busola
200,-Kč

Kód: 32 - Břitva Dorko Solingen

Břitva Dorko Solingen v původní krabičce.
300,-Kč

Kód: 184 - Odznaky Saltlake 2002 Olympiáda

Odznaky Saltlake 2002 Olympiáda
1000,-Kč

Kód: 419 - Stará socha indické bohyně Kálí

Stará socha indické bohyně Kálí o výšce 43 cm průměr 36 cm , materiál neurčen.
5500,-Kč

Kód: 155 - Porcelánová mísa plastická

Porcelánová mísa plastická o rozměru 27 x 28 cm,značeno viz foto.
1500,-Kč

Kód: 362 - Prim Sport

Náramkové hodinky Prim Sport funkční jdoucí.
600,-Kč

Kód: 131 - Velké hodinky systém Roskopf

Velké hodinky Roskopf Geneve ,nepoškozený ciferník,značený strojek,průměr hodinek 6 cm,funkční jdoucí.
1800,-Kč

Kód: 193 - Starožitná kabelka z korálků

Starožitná kabelka z korálků nepoškozená.
500,-Kč

Kód: 460 - Stolovací souprava

Stolovací souprava art deko - materiál kov, celková délka 19 cm, výška cca 7 cm.
950,-Kč

Kód: 77 - Velký mosazný hmoždíř

Velký mosazný hmoždíř výška 14 cm.
950,-Kč

Kód: 186 - Krabička na tabák

Krabička na tabák o rozměru 9.5 x 7.5 x2 cm , materiál neurčen - aplaca? zdobená rytím.
450,-Kč

Kód: 76 - 2 x stará petrolejka

2 x stará petrolejka .
500,-Kč