Kód: 568 - Starý obraz Lesní louka

Starý obraz Lesní louka - provedení olej na kartonu, celkové rozměry 36,5 x 40 cm, signováno, v masivním dřevěném rámu.
Kup ihned
Cena: 1 300 Kč