Stříbrné šperky stříbro

Kód: 10 - Starý stříbrný prsten s kamínkem

Starý stříbrný prsten s kamínkem o průměru 1.7 cm velikost 55.Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-
1500,-Kč

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-
1200,-Kč

Kód: 9 - Stříbrný prsten

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 1.8 cm velikost 57.
300,-Kč

Kód: 147 - Prsten s ČESKÝMI GRANÁTY

Prsten zlacené stříbro ryzost stříbra 900/1000 celková váha 4.6 g o průměru 1.9 cm velikost 60.
1500,-Kč

Kód: 129 - Náramek osázený kamínky

Náramek osázený kamínky stříbro celková váha 16.9 g délka 18 cm. Cena 500,-
500,-Kč

Kód: 8 - Starý stříbrný prste

Starý stříbrný prsten o průměru 1.9 cm velikost 62. Cena 400,-
400,-Kč

Kód: 146 - Náhrdelník s českými granáty

Náhrdelník s českými granáty ryzost stříbra 900/1000 pozlaceno.
2500,-Kč

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-
1600,-Kč

Kód: 177 - Stříbrná souprava

Stříbrná souprava ryzost 925/1000 celková váha 70.8 g délka náhrdelníku 45 cm náramku 21cm. Cena 2000,-
1500,-Kč

Kód: 54 - Investiční stříbrný slitek 1821.3 g

stříbrný slitek vyrobený Puncovním úřadem České republiky. Slitek je zatavený v originálním obalu od Puncovního úřadu a je k němu Výdejová boleta a Protokol o zkoušce.
29990,-Kč

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-
850,-Kč

Kód: 145 - Stříbrné lžíce Georg Jensen 180.2 g

Stříbrné lžíce Georg Jensen ryzost 925/1000 celková váha 180.2 g délka 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 3900,-
4000,-Kč

Kód: 11 - Stříbrný prsten s kamínky

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 2 cm velikost 63.Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-
7500,-Kč

Kód: 144 - Stříbrná lžíce Georg Jensen

Stříbrná lžíce Georg Jensen 2000 ryzost 925/1000 celková váha 44.8 g délka cca 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 1000,-
1000,-Kč