Stříbrné šperky stříbro

Kód: 122 - Stříbrná miska prořezávaná

Stříbrná miska prořezávaná ryzost stříbra 800/1000 celková váha 147.6 g, o průměru 15.5 cm výška 5.5 cm.Cena 3400,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 114 - Stříbrná miska s motivem Lva

Stříbrná miska s motivem Lva ryzost stříbra 800/1000 celková váha 80 d o rozměru 14 x 11 cm.Cena 2100,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 54 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 800/1000 celková váha 196 g délka 21.5 cm výška 4 cm puncováno. Cena 4000,-

Kód: 110 - Stříbrná mistička

Stříbrná mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 24.2 g o průměru 6.5 cm.Cena 650,-

Kód: 125 - Stříbrné stříbro 1 kg

Stříbrné stříbro ryzosti 800 a 835 /1000 celková váha 1022 g . Cena 24000,-

Kód: 53 - Velký stříbrný tác

Velký stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 497.4 g o průměru 30 cm zdobený puncováno hlava Diany . Cena 10000,-

Kód: 107 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 166.4 g délka 15 cm. Cena 4000,-

Kód: 123 - Stříbrná hranatá mistička

Stříbrná hranatá mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 110 g o rozměru 14.5 x 14.5 cm . cena 2500,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 106 - Stříbrný tác

Stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 198.5 g délka 25 cm šíře 18 cm.Cena 4700,-