Stříbrné šperky stříbro

Kód: 107 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 166.4 g délka 15 cm. Cena 4000,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 89 - Stříbrný hřebínek

Stříbrný hřebínek ryzost stříbra 835/1000 celková délka 17 cm zdobeno rytím.Cena 1300,-

Kód: 106 - Stříbrný tác

Stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 198.5 g délka 25 cm šíře 18 cm.Cena 4700,-

Kód: 35 - Stříbrná spona na ubrousky

Stříbrná spona na ubrousky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 37 g. Cena 650,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 33 - Stříbrný kalíšek

Stříbrný kalíšek ryzost stříbra 835/1000, celková váha 79.9 g průměr 9 cm. Cena 1600,-

Kód: 54 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 800/1000 celková váha 196 g délka 21.5 cm výška 4 cm puncováno. Cena 4000,-

Kód: 103 - Stříbrný talíř

Stříbrný talíř ryzost stříbra 800/1000 celková váha 192.5 g průměr 21 cm. Cena 2500,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 53 - Velký stříbrný tác

Velký stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 497.4 g o průměru 30 cm zdobený puncováno hlava Diany . Cena 10000,-

Kód: 102 - Velká stříbrná mísa

Velká stříbrná mísa ryzost stříbra 533/1000 celková váha 599 g vrchní průměr 26 cm výška 14 cm .Cena 8000,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 47 - Stříbrný kalíšek

Stříbrný kalíšek plastický výjev Lva ryzost stříbra 800/1000 výška 5 cm průměr 3 cm.Cena 1500,-

Kód: 91 - Krabička s mincí Tolarem Marie Terezie

Krabička s mincí Tolarem Marie Terezie o rozměru délka 12 šíře 9.5 výška 4.5 cm ,nečištěno krásná patina mince.Cena 1500,-