Stříbrné šperky stříbro

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 77 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 800/1000 váha 60.4 g průměr 9 cm. Cena 1800,-

Kód: 33 - Stříbrný kalíšek

Stříbrný kalíšek ryzost stříbra 835/1000, celková váha 79.9 g průměr 9 cm. Cena 1600,-

Kód: 54 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 800/1000 celková váha 196 g délka 21.5 cm výška 4 cm puncováno. Cena 4000,-

Kód: 76 - Stříbrný talíř

Stříbrný talíř ryzost stříbra 800/1000 celková váha 122 g průměr 18 cm.Cena 1900,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 53 - Velký stříbrný tác

Velký stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 497.4 g o průměru 30 cm zdobený puncováno hlava Diany . Cena 10000,-

Kód: 74 - Stříbrná naběračka na omáčku

Stříbrná naběračka na omáčku ryzost stříbra 800/1000 celková váha 38.6 g o délka cca 16 cm.Cena 700,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 47 - Stříbrný kalíšek

Stříbrný kalíšek plastický výjev Lva ryzost stříbra 800/1000 výška 5 cm průměr 3 cm.Cena 1500,-

Kód: 73 - Stříbrný podnos

Stříbrný podnos ryzost stříbra 800/1000 celková váha 68.5 g o délka cca 15 cm. Cena 1400,-

Kód: 83 - Stříbrná mistička ve tvaru mušle

Stříbrná mistička ve tvaru mušle ryzost stříbra 925/1000 průměr cca 7 cm.Cena 400,-

Kód: 10 - Velké stříbrné svícny ryzost stříbra 925/1000

Velké stříbrné svícny ryzost stříbra 925/1000 celková váha 716 g výška 22.5 cm spodní průměr 15 cm. Kvalitní Švýcarská puncovní značka.Cena 14000,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 72 - Stříbrná miska s motivem květin

Stříbrná miska s motivem květin ryzost stříbra 925/1000 celková váha 28.8 g o průměru cca 8.5 cm. cena 600,-

Kód: 78 - Stříbrná spona na ubrousky

Stříbrná spona na ubrousky ryzost stříbra 900/1000 váha 30.4 g průměr 4.5 cm.Cena 500,-

Kód: 35 - Stříbrná spona na ubrousky

Stříbrná spona na ubrousky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 37 g. Cena 650,-