Stříbrné šperky stříbro

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-
1200,-Kč

Kód: 96 - 4 x stříbrná cihlička 100 g

4 x stříbrná cihlička 100 g ryzost stříbra 999/1000 zataveno v ochran. obalu všechny cihličky jsou puncovány.
10700,-Kč

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-
1200,-Kč

Kód: 182 - Stříbrná cihlička 1 Kg

Investiční stříbrná cihlička o váze 1 kg ryzost stříbra 999/1000 .
21500,-Kč

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-
850,-Kč

Kód: 10 - Starý stříbrný prsten s kamínkem

Starý stříbrný prsten s kamínkem o průměru 1.7 cm velikost 55.Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 144 - Stříbrný svícen

Stříbrný svícen ryzost stříbra 800/1000 celková váha 400g o rozměru: 16 x 28 x 11 cm
7500,-Kč

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-
7500,-Kč

Kód: 9 - Stříbrný prsten

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 1.8 cm velikost 57.
300,-Kč

Kód: 143 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 830/1000 celková váha 140.6 g.
2500,-Kč

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-
1500,-Kč

Kód: 144 - Stříbrná lžíce Georg Jensen

Stříbrná lžíce Georg Jensen 2000 ryzost 925/1000 celková váha 44.8 g délka cca 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 140 - Biedermeier stříbrné svícny

Pár biedermeierových stříbrných svícnů, ryzost stříbra 13 lotů o celkové výšce 25 cm.
11000,-Kč