Stříbrné šperky stříbro

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 132 - Stříbrná naběračka

Stříbrná naběračka ryzost stříbra 800/1000 váha 75.7 g celková délka 21 cm. Cena 1900,-

Kód: 176 - Stříbrný prsten

Stříbrný prsten ryzost stříbra 900/1000 o průměru 1.9 cm velikost 60 . Cena 1000,-

Kód: 110 - Stříbrná mistička

Stříbrná mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 24.2 g o průměru 6.5 cm.Cena 650,-

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-

Kód: 170 - Stříbrná souprava

Stříbrná souprava ryzost stříbra 800/1000 celková váha 520 g puncováno Diana. Cena 12000,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 129 - Náramek osázený kamínky

Náramek osázený kamínky stříbro celková váha 16.9 g délka 18 cm. Cena 500,-

Kód: 149 - Stříbrná miska na nožičkách

Stříbrná miska na nožičkách ryzost stříbra 800/1000 celková váha 214.5 g o průměru 16 cm výška 7 cm velmi pěkně prořezáváno. Cena 5000,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 123 - Stříbrná hranatá mistička

Stříbrná hranatá mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 110 g o rozměru 14.5 x 14.5 cm . cena 2500,-

Kód: 145 - Stříbrné lžíce Georg Jensen 180.2 g

Stříbrné lžíce Georg Jensen ryzost 925/1000 celková váha 180.2 g délka 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 3900,-

Kód: 178 - Stříbrný hřebínek

Stříbrný hřebínek ryzost stříbra 900/1000 celková váha 43.2 g délka 10 cm. Cena 1200,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 114 - Stříbrná miska s motivem Lva

Stříbrná miska s motivem Lva ryzost stříbra 800/1000 celková váha 80 d o rozměru 14 x 11 cm.Cena 2100,-

Kód: 144 - Stříbrná lžíce Georg Jensen

Stříbrná lžíce Georg Jensen 2000 ryzost 925/1000 celková váha 44.8 g délka cca 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 1000,-

Kód: 177 - Stříbrná souprava

Stříbrná souprava ryzost 925/1000 celková váha 70.8 g délka náhrdelníku 45 cm náramku 21cm. Cena 2000,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-