Stříbrné šperky stříbro

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 122 - Stříbrná miska prořezávaná

Stříbrná miska prořezávaná ryzost stříbra 800/1000 celková váha 147.6 g, o průměru 15.5 cm výška 5.5 cm.Cena 3400,-

Kód: 132 - Stříbrná naběračka

Stříbrná naběračka ryzost stříbra 800/1000 váha 75.7 g celková délka 21 cm. Cena 1900,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 148 - Stolovací stříbro

Stolovací stříbro z roku 1864 lotový punc o celkové výšce 24 cm celková váha 346 g. Cena 8000,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-