Všechny položky

Kód: 4 - Stříbrný prsten s granáty

Stříbrný prsten s granáty zlacené stříbro ryzost 900/1000,váha 4.4 g,průměr prstenu 1.9 cm,velikost 60.Cena 1400,-

Kód: 169 - Stříbrná medaile Dr.Kurt Waldheim

Stříbrná medaile Dr.Kurt Waldheim, Spolkový prezident ryzost 999/1000,váha 19.7 g.

Kód: 105 - 25 Kčs 1955,10 Výročí osvobození ČSR

Stříbrná mince vydaná k 10. výročí osvobození ČSR. Ag. 500/1000.

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.

Kód: 227 - Starožitný skládací nůž

Starožitný skládací nůž o celkové délce 21 cm,čepel 9 cm,značeno viz foto.

Kód: 110 - 5,- Kčs - 1928 Ražební lesk

AG 5,- Kčs - 1928 Ražební lesk

Kód: 4 - Jiří Axman Zimní romance

Obraz Jiří Axman Zimní romance o celkovém rozměru včetně rámu 74 x 58 cm,provedení olej na plátně.Cena 1800,-

Kód: 460 - Stolovací souprava

Stolovací souprava art deko - materiál kov, celková délka 19 cm, výška cca 7 cm.

Kód: 264 - 100 KČS 100. VÝROČÍ

100 KČS 100. VÝROČÍ NAROZENÍ BOHUSLAVA MARTINŮ 1990 ,Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. L. Kolář, hrana: vroubkovaná.

Kód: 135 - Klasický stříbrný náramek

Klasický stříbrný náramek ryzost 925/1000,váha 48.9 g,délka 19 cm.

Kód: 43 - Stříbrný prsten s kamínky po stranách

Stříbrný prsten s kamínky po stranách ryzost 925/1000,celková váha 7 g,průměr prstenu 2 cm.

Kód: 629 - Velká váza Egermann

Velká skleněná váza o výšce cca 34 cm, značená ve spodní části Egermann. Cena 800,-

Kód: 271 - Briliantový prsten s certifikátem

Briliantový prsten s certifikátem ryzost 585/1000,průměr prstenu 1.7 cm,velikost 54.

Kód: 168 - Dolar 1976 D Spojené státy

Jedná se o dvacítkový Eisenhowerský dolar typu 1976 D. Tato mince obsahuje datum 1776-1976 na líci a portrét Liberty zvonek před Měsícem k oslavě 200. výročí Spojených států amerických a práce prezidenta Dwighta D. Eisenhowera při zahájení vesmírného programu USA, který vedl k Přistání měsíce Apollo 11. Tato mince byla vyrobena v obou letech 1975 až 1976.

Kód: 104 - 100 Kčs KAREL IV. 1978

Stříbrná mince-vydaná k 600. výročí úmrtí Karla IV,Ag.700/1000.Cena 390,-

Kód: 413 - Miroslav Holas dřevoryt

Miroslav Holas dřevoryt oraz Vodnář o celkovém rozměru 16 x 19 cm zaskleno.

Kód: 3 - Jiří Axman Vesmírné křižovatky

Velký obraz Jiří Axman Vesmírné křižovatky o celkovém rozměru včetně rámu 83 x 72 cm,provedení olej na plátně.Cena 3500,-

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno

Kód: 12 - Velký starý obraz

Velký starý obraz o rozměru včetně rámu 74 x 60 cm,provedení olej na kartonu, signatůra Šmíd viz foto.Cena 1500,-