Všechny položky

Kód: 9 - Stříbrný prsten

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 1.8 cm velikost 57.Cena 200,-

Kód: 10 - Starý stříbrný prsten s kamínkem

Starý stříbrný prsten s kamínkem o průměru 1.7 cm velikost 55.Cena 300,-

Kód: 11 - Stříbrný prsten s kamínky

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 2 cm velikost 63.Cena 300,-

Kód: 14 - Zvoneček Royal Dux autorská práce

Zvoneček Royal Dux autorská práce signováno Z.Fibichová zvonek výška 14,5 cm.Cena 600,-

Kód: 15 - Dřevěné sošky

Dřevěné sošky o výšce cca 13 cm. Cena 800,-

Kód: 18 - Pestře vyšívaný obraz ženy s ovocem

Prvorepublikový obraz vyšívaný lesklými hedvábnými nitěmi a přizdobené třpytivými flitry. Některé části jsou na látkovém podkladu vymalovány. O celkovém rozměru včetně rámu 62 x 44 cm , zaskleno.Cena 4000,-

Kód: 19 - Obraz V přístavu

Obraz V přístavu o celkovém rozměru 52 x 37 cm , zaskleno. Cena 800,-

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-

Kód: 25 - Portrét muže s dýmkou

Portrét muže o celkovém rozměru 24 x 30 cm provedení olej na kartonu signováno Weise. Cena 2800.-

Kód: 26 - Krásná malachitová dóza

Krásná dóza z malachitového skla zdobená akty žen. Výška 6 cm, průměr 9 cm. Cena 400,-

Kód: 28 - Grogové sklenice

Grogové sklenice o výšce 14.5 cm.Cena 500,-

Kód: 29 - František Josef I. - 5 corona 1909

František Josef I. - 5 corona 1909 (S.T. Schwartz) Cena 1000,-

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-

Kód: 32 - Obraz Horské údolí

Obraz Horské údolí o celkovém rozměru 50 x 53 cm provedení olej na platně signatůra nečitelná. Cena 400,-

Kód: 34 - Japonská váza

Japonská váza zlacená o celkové výšce 12.5 cm průměr cca 9 cm. Cena 1000,-

Kód: 3 - Prsten s briliamtem

Prsten s briliantem ryzost zlata je 585/1000 celková váha 3.2g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 5000,-

Kód: 4 - Zlatý prsten s 2 brilianty

Zlatý prsten ryzost zlata je 585/1000 celková váha 5 g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 7500,-

Kód: 12 - Tolar Marie Terezie

Tolar Marie Terezie ryzost stříbra 835/1000 Váha 28 g. Cena 750,-

Kód: 16 - 25 Koruna 1968

25 Koruna 1968 - Národní muzeum v Praze ryzost stříbra 500/1000 celková váha 16g. Cena 500,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-