Všechny položky

Kód: 94 - Miniaturní starý obraz

Miniaturní starý obraz o rozměru včetně rámu 19 x 22 cm,signatůra viz foto.Cena 1500,-

Kód: 33 - 700 let Hornických práv 1949 100Kč

700 let Hornických práv 1949 100Kč. Cena 120,-

Kód: 100 - Stříbrný náramek s perletí

Stříbrný náramek s perletí stříbro ryzost 800/1000,celková váha 26 g,průměr 6 cm.Cena 400,-

Kód: 104 - 100 Kčs KAREL IV. 1978

Stříbrná mince-vydaná k 600. výročí úmrtí Karla IV,Ag.700/1000.Cena 390,-

Kód: 105 - 25 Kčs 1955,10 Výročí osvobození ČSR

Stříbrná mince vydaná k 10. výročí osvobození ČSR. Ag. 500/1000.

Kód: 106 - 10 Kčs Velká Morava 1966

Stříbrná mince ,vydaná k 1100. výročí Velké Moravy, průměr mince 30 mm. Ag. 500/1000,BK.

Kód: 110 - 5,- Kčs - 1928 Ražební lesk

AG 5,- Kčs - 1928 Ražební lesk

Kód: 116 - Prsten osázený 37 brilianty

Prsten osázený 37 brilianty ryzost 585/1000,celková váha 6.1 g,průměr prstenu 1.8 cm,velikost 57.

Kód: 119 - Obraz Vesnice v údolí

Obraz Vesnice v údolí o celkovém rozměru včetně rámu 57 x 46 cm,provedení olej,zaskleno,velmi pěkné provedení na fotu nelze zachytit.

Kód: 460 - Stolovací souprava

Stolovací souprava art deko - materiál kov, celková délka 19 cm, výška cca 7 cm.

Kód: 127 - 1 Dolar 1975 Alžběta II.

1 Dolar 1975 Alžběta II. ryzost 500/1000,váha 23 g.

Kód: 135 - Klasický stříbrný náramek

Klasický stříbrný náramek ryzost 925/1000,váha 48.9 g,délka 19 cm.

Kód: 152 - 1/4 Rupie 1914 J, Hamburg

Německá Východní Afrika, Wilhelm II., 1891 - 1918

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.

Kód: 168 - Dolar 1976 D Spojené státy

Jedná se o dvacítkový Eisenhowerský dolar typu 1976 D. Tato mince obsahuje datum 1776-1976 na líci a portrét Liberty zvonek před Měsícem k oslavě 200. výročí Spojených států amerických a práce prezidenta Dwighta D. Eisenhowera při zahájení vesmírného programu USA, který vedl k Přistání měsíce Apollo 11. Tato mince byla vyrobena v obou letech 1975 až 1976.

Kód: 169 - Stříbrná medaile Dr.Kurt Waldheim

Stříbrná medaile Dr.Kurt Waldheim, Spolkový prezident ryzost 999/1000,váha 19.7 g.