Všechny položky

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 55 - Masivní zlatý prsten

Masivní zlatý prsten ryzost zlata 585/1000 celková váha 10.9 g průměr prstenu 1.8 cm velikost 57.Cena 8700,-

Kód: 23 - Mince - F.J.I- 1 Koruna 1914

Stříbrná mince 1 Koruna 1914 ryzost stříbra 835/1000,Autor Stefan Schwartz.Patina nečištěno. Cena 200,-

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 64 - Zlaté náušnice

Zlaté náušnice ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.2 g. Cena 1800,-

Kód: 28 - Mince 20 Kčs Masaryk

Stříbrná mince 20 Kč Úmrtí prezidenta T. G. Masaryka - 1937 ryzost stříbra 700/1000 váha 14 g průměr 34 mm . Cena 200,-

Kód: 84 - Masivní zlatý náramek

Masivní zlatý náramek ryzost zlata je 585/1000 celková váha 39.2 g celková délka 23 cm šířka cca 1.4 cm cena 36000,-

Kód: 120 - Zlatá jehlice se smaltem a perlou

Zlatá jehlice se smaltem a perlou ryzost zlata 585/1000 viz osvědčení.Cena 2500,-

Kód: 95 - Stopky Excelsior

Švýcarské stopky s původním koženým řemínkem plně funkční jdoucí.Cena 1300,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 16 - 25 Koruna 1968

25 Koruna 1968 - Národní muzeum v Praze ryzost stříbra 500/1000 celková váha 16g. Cena 500,-

Kód: 104 - Pánské hodinky Tissot Chrono XL

Pánské hodinky Tissot Chrono XL T116.617.37.051.00 spadají do řady T-Sport Chrono XL. Jedná se o jedny z rozměrově největších hodinek Tissot v aktuální nabídce.Cena 6000,-

Kód: 54 - Stříbrná miska

Stříbrná miska ryzost stříbra 800/1000 celková váha 196 g délka 21.5 cm výška 4 cm puncováno. Cena 4000,-

Kód: 22 - Mince - F.J.I.-20 krejcar 1852 A

Stříbrná mince 20 krejcar 1852 A mincovna Vídeň. Patina nečištěno.Cena 1300,-

Kód: 111 - Stříbrná miska s mincí

stříbrná miska s mincí ryzost stříbra 800/1000 celková váha 83 g o průměru 11.5 cm. Značeno 800 pro kontinentální stříbro od firmy Jezler ve Švýcarsku.Firma Jelzer měla výhradní práva vyrábět stříbro pro Bulgari. Cena 2800,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 27 - Mince 100 Kčs Gottwald

Stříbrná mince 100 Kčs Klement Gottwald 1921 - 1951 ryzost stříbra 500/1000 váha 14 g . Cena 150,-

Kód: 79 - Zlatá brož Biedermeier

Zlatá brož Biedermeier celková váha je 12.8 g průměr cca 4 cm cena 11500,-

Kód: 119 - Zlatý prsten s perlou a 4 brilianty

Zlatý prsten s perlou a 4 brilianty ryzost zlata 585/1000 celková váha 3.6 g průměr prstenu 1.8 cm velikost 57.Na prstenu značeno 0.15 cena 7500,-

Kód: 92 - Starý obraz F.Erler

Starý obraz olej na kartonu o celkovém rozměru včetně rámu 58 x 50 cm.Cena 1500,-