Všechny položky

Kód: 36 - Starý obraz Vlčí máky

Starý obraz o celkovém rozměru 34 x 43 cm , zaskleno ,olej na kartonu? Cena 900.-

Kód: 18 - Pestře vyšívaný obraz ženy s ovocem

Prvorepublikový obraz vyšívaný lesklými hedvábnými nitěmi a přizdobené třpytivými flitry. Některé části jsou na látkovém podkladu vymalovány. O celkovém rozměru včetně rámu 62 x 44 cm , zaskleno.Cena 4000,-

Kód: 171 - 5 marky 1934-35 série G , A , E,

5 marky 1934-35 série G , A , E. Cena 1500,-

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-

Kód: 31 - Velká bronzová medaile

Velká bronzová medaile o průměru 7 cm váha 174 g. Cena 800,-

Kód: 1 - Zlatý náramek

Zlatý náramek ryzost zlata je 585/1000 celková váha 24 g délka 22 cm šířka cca 0.8 cm.Cena 21000,-

Kód: 24 - Porcelánová soška

Porcelánová soška o celkové výšce 19 cm. Cena 800,-

Kód: 3 - 100 Schilling 1975

Stříbrný 100 Schilling rok 1975 Cena 300.-

Kód: 141 - 1 Zlatník 1879 (Florin)

1 Zlatník 1879 (Florin).Cena 350.-

Kód: 58 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 3.8 g průměr prstenu 2 cm velikost 63.Cena 3000,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 10 - Starý stříbrný prsten s kamínkem

Starý stříbrný prsten s kamínkem o průměru 1.7 cm velikost 55.Cena 300,-

Kód: 149 - Stříbrná miska na nožičkách

Stříbrná miska na nožičkách ryzost stříbra 800/1000 celková váha 214.5 g o průměru 16 cm výška 7 cm velmi pěkně prořezáváno. Cena 5000,-

Kód: 110 - Stříbrná mistička

Stříbrná mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 24.2 g o průměru 6.5 cm.Cena 650,-

Kód: 23 - Mince - F.J.I- 1 Koruna 1914

Stříbrná mince 1 Koruna 1914 ryzost stříbra 835/1000,Autor Stefan Schwartz.Patina nečištěno. Cena 200,-

Kód: 29 - František Josef I. - 5 corona 1909

František Josef I. - 5 corona 1909 (S.T. Schwartz) Cena 1000,-

Kód: 35 - Starý obraz

starý obraz o celkovém rozměru 34 x43 cm , zaskleno ,olej na kartonu? sugnatůra nečitelná. Cena 900,-

Kód: 17 - Stojánky na ubrousky

Stojánky na ubrousky porcelán- Bisquit , o celkové výšce cca 14 cm. Cena 1500,-

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-

Kód: 129 - Náramek osázený kamínky

Náramek osázený kamínky stříbro celková váha 16.9 g délka 18 cm. Cena 500,-