Všechny položky

Kód: 8 - Akvarel z roku 1929

Akvarel o celkovém rozměru včetně rámu 38 x 31 cm zaskleno signatůra viz foto.
600,-Kč

Kód: 161 - Mechanické hodinky Poljot

Mechanické hodinky Poljot s datumovníkem ve velmi pěkném stavu funkční jdoucí.
1000,-Kč

Kód: 58 - Náramkové hodinky Lee Cooper

Náramkové hodinky Lee Cooper ve velmi pěkném stavu nepoškozené.
500,-Kč

Kód: 138 - 5 corona František I. 1900

Stříbrná 5 corona František I. 1900 ryzost stříbra 900/1000 váha 24 g.Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 14 - 10 Koruna 1892 KB, František Josef I.

10 Koruna 1892 KB, František Josef I. ryzost zlata 900/1000 váha 3.38 g.
5400,-Kč

Kód: 174 - O.Hudeček

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 60 x 41 cm provedení olej na kartonu signatůra Hudeček .
1000,-Kč

Kód: 103 - Žena s dítětem

Žena s dítětem o celkové výšce 7.5 cm.
400,-Kč

Kód: 3 - 100 Schilling 1975

Stříbrný 100 Schilling rok 1975 Cena 300.-
300,-Kč

Kód: 4 - Zlatý prsten s 2 brilianty

Zlatý prsten ryzost zlata je 585/1000 celková váha 5 g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 7500,-
7500,-Kč

Kód: 187 - Zlaté hodinky Ulysse Nardin

Zlaté hodinky Ulysse Nardin ryzost zlata 750/1000 funkční jdoucí.
15000,-Kč

Kód: 130 - 100 Kč 1985 - Martin Kukučín

Stříbro 100 Kč 1985 - Martin Kukučín .
350,-Kč

Kód: 15 - Dřevěné sošky

Dřevěné sošky o výšce cca 13 cm.
500,-Kč

Kód: 29 - Hodinky Prim 17 rubínů

Hodinky Prim 17 rubínů plně funkční jdoucí ve velmi pěkném stavu. Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 7 - Zátiší A.Horák

Velký obraz Zátiší provedení olej na plátně o celkovém rozměru včetně rámu 90 x 71 cm, autor A. Horák. Velmi pěkný zlacený rám .
3500,-Kč

Kód: 160 - 5 Marky

8 x stříbrná 5 Marka
2400,-Kč

Kód: 34 - Japonská váza

Japonská váza zlacená o celkové výšce 12.5 cm průměr cca 9 cm. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-
1200,-Kč

Kód: 13 - Manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky s českými granáty zlacené stříbro ryzost 900/1000.
1200,-Kč

Kód: 167 - František Rezner 1941

2 x Obraz o celkovém rozměru 41 x 31 cm, provedení akvarel , zaskleno , signatůra Fr.Rezner 1941
1000,-Kč

Kód: 94 - Zlatý prsten osázený kamínky

Zlatý prsten osázený kamínky ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.7g o průměru 1.7 cm velikost 54.
2100,-Kč