Všechny položky

Kód: 125 - Stříbrné stříbro 1 kg

Stříbrné stříbro ryzosti 800 a 835 /1000 celková váha 1022 g . Cena 24000,-

Kód: 96 - Velký obraz

Velký obraz ve zlaceném rámu o celkovém rozměru 58 x 70 cm, provedení na kartonu zaskleno.Cena 1500,-

Kód: 31 - Velká bronzová medaile

Velká bronzová medaile o průměru 7 cm váha 174 g. Cena 800,-

Kód: 3 - Prsten s briliamtem

Prsten s briliantem ryzost zlata je 585/1000 celková váha 3.2g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 5000,-

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 53 - Velký stříbrný tác

Velký stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 497.4 g o průměru 30 cm zdobený puncováno hlava Diany . Cena 10000,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 114 - Stříbrná miska s motivem Lva

Stříbrná miska s motivem Lva ryzost stříbra 800/1000 celková váha 80 d o rozměru 14 x 11 cm.Cena 2100,-

Kód: 60 - Velká zlatá destička zdobená

Velká zlatá destička zdobená ryzost zlata 585/1000 celková váha 10.3 g celková výška 5 cm x 3 cm.zdobená rytím.cena 9500,-

Kód: 24 - Mince 1 Kronor - Gustaf V

Stříbrná mince 1 Kronor-Gustaf V,ryzost stříbra 400/1000. Patina nečištěno. Cena 400,-

Kód: 124 - Tabatěrka se smaltem

Tabatěrka se smaltem materiál alpaca zdobeno vnitřní zlacení . cena 1400,-

Kód: 95 - Stopky Excelsior

Švýcarské stopky s původním koženým řemínkem plně funkční jdoucí.Cena 1300,-

Kód: 29 - Hodinky Prim 17 rubínů

Hodinky Prim 17 rubínů plně funkční jdoucí ve velmi pěkném stavu. Cena 800,-

Kód: 1 - Zlatý náramek

Zlatý náramek ryzost zlata je 585/1000 celková váha 24 g délka 22 cm šířka cca 0.8 cm.Cena 21000,-

Kód: 104 - Pánské hodinky Tissot Chrono XL

Pánské hodinky Tissot Chrono XL T116.617.37.051.00 spadají do řady T-Sport Chrono XL. Jedná se o jedny z rozměrově největších hodinek Tissot v aktuální nabídce.Cena 6000,-

Kód: 50 - Stříbné tolary Marie Terezie

Stříbrné tolary Marie Terezie ryzost stříbra 835/1000 celková váha 280 g. Cena 5500,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 58 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 3.8 g průměr prstenu 2 cm velikost 63.Cena 3000,-

Kód: 23 - Mince - F.J.I- 1 Koruna 1914

Stříbrná mince 1 Koruna 1914 ryzost stříbra 835/1000,Autor Stefan Schwartz.Patina nečištěno. Cena 200,-