Všechny položky

Kód: 264 - 100 KČS 100. VÝROČÍ

100 KČS 100. VÝROČÍ NAROZENÍ BOHUSLAVA MARTINŮ 1990 ,Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. L. Kolář, hrana: vroubkovaná.

Kód: 135 - Klasický stříbrný náramek

Klasický stříbrný náramek ryzost 925/1000,váha 48.9 g,délka 19 cm.

Kód: 43 - Stříbrný prsten s kamínky po stranách

Stříbrný prsten s kamínky po stranách ryzost 925/1000,celková váha 7 g,průměr prstenu 2 cm.

Kód: 629 - Velká váza Egermann

Velká skleněná váza o výšce cca 34 cm, značená ve spodní části Egermann. Cena 800,-

Kód: 271 - Briliantový prsten s certifikátem

Briliantový prsten s certifikátem ryzost 585/1000,průměr prstenu 1.7 cm,velikost 54.

Kód: 168 - Dolar 1976 D Spojené státy

Jedná se o dvacítkový Eisenhowerský dolar typu 1976 D. Tato mince obsahuje datum 1776-1976 na líci a portrét Liberty zvonek před Měsícem k oslavě 200. výročí Spojených států amerických a práce prezidenta Dwighta D. Eisenhowera při zahájení vesmírného programu USA, který vedl k Přistání měsíce Apollo 11. Tato mince byla vyrobena v obou letech 1975 až 1976.

Kód: 104 - 100 Kčs KAREL IV. 1978

Stříbrná mince-vydaná k 600. výročí úmrtí Karla IV,Ag.700/1000.Cena 390,-

Kód: 413 - Miroslav Holas dřevoryt

Miroslav Holas dřevoryt oraz Vodnář o celkovém rozměru 16 x 19 cm zaskleno.

Kód: 12 - Velký starý obraz

Velký starý obraz o rozměru včetně rámu 74 x 60 cm,provedení olej na kartonu, signatůra Šmíd viz foto.Cena 1500,-

Kód: 195 - Starožitný křížek

Starožitný křížek osázen kamínky váha 1.4 g,celková výška 3 cm.

Kód: 3 - Jiří Axman Vesmírné křižovatky

Velký obraz Jiří Axman Vesmírné křižovatky o celkovém rozměru včetně rámu 83 x 72 cm,provedení olej na plátně.Cena 3500,-

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno

Kód: 263 - 500 KČS 125. VÝROČÍ

500 KČS 125. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MATICE SLOVENSKÉ 1988 ,Ag 900/1000, průměr 40 mm, 24 g, aut. J. Kulich .

Kód: 127 - 1 Dolar 1975 Alžběta II.

1 Dolar 1975 Alžběta II. ryzost 500/1000,váha 23 g.

Kód: 40 - Obraz Zátiší s jablky

Obraz Zátiší s jablky o celkovém rozměru 51 x 42 cm ,provedení olej na kartonu signatůra viz foto.

Kód: 568 - Starý obraz Lesní louka

Starý obraz Lesní louka - provedení olej na kartonu, celkové rozměry 36,5 x 40 cm, signováno, v masivním dřevěném rámu.

Kód: 268 - 100 KČS- 30. VÝROČÍ

100 KČS- 30. VÝROČÍ VZNIKU KSČ 1951,Ag 500/1000, 14.00 g, 31.0 mm, aut. O. Španiel.

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.

Kód: 100 - Stříbrný náramek s perletí

Stříbrný náramek s perletí stříbro ryzost 800/1000,celková váha 26 g,průměr 6 cm.Cena 400,-