Všechny položky

Kód: 170 - 1 Dolar Presidenti

1 Dolar Presidenti v etui materiál kov.

Kód: 174 - Velké stříbrné kruhy

Velké stříbrné kruhy ryzost 925/1000,váha 9.5 g,průměr cca 3.5 cm.

Kód: 175 - Elegantní velké náušnice

Elegantní velké náušnice ryzost 925/1000,váha 11.8 g,průměr cca 3.5 cm.

Kód: 195 - Starožitný křížek

Starožitný křížek osázen kamínky váha 1.4 g,celková výška 3 cm.

Kód: 552 - Obraz A. Hála

Obraz A. Hála - od známého autora, i s věnováním, celkový rozměr 36 x 46 cm, zaskleno, signováno, provedení dřevoryt.

Kód: 413 - Miroslav Holas dřevoryt

Miroslav Holas dřevoryt oraz Vodnář o celkovém rozměru 16 x 19 cm zaskleno.

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.

Kód: 562 - Malý lovecký nůž

Malý lovecký nůž - celková délka 16,5 cm, krásná práce, vč. koženého pouzdra.

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.

Kód: 227 - Starožitný skládací nůž

Starožitný skládací nůž o celkové délce 21 cm,čepel 9 cm,značeno viz foto.

Kód: 419 - Stará socha indické bohyně Kálí

Stará socha indické bohyně Kálí o výšce 43 cm průměr 36 cm , materiál neurčen.

Kód: 567 - Starý obraz Zátiší s jablky

Zátiší s jablky - provedení olej plátně, které je nalepeno na kartonu. Celkové rozměry 37 x 27 cm, signováno, dobrý stav.

Kód: 568 - Starý obraz Lesní louka

Starý obraz Lesní louka - provedení olej na kartonu, celkové rozměry 36,5 x 40 cm, signováno, v masivním dřevěném rámu.

Kód: 241 - Zlatá souprava s perlami

Souprava s perlami ryzost 585/1000,váha 8.4 g, průměr prstenu 2 cm,velikost 63.Cena 5000,-

Kód: 2 - Jiří Axman Zátiší s růží

Obraz Jiří Axman Zátiší s růží o celkovém rozměru včetně rámu 54 x 43 cm,provedení olej na kartonu, signatůra viz foto.

Kód: 3 - Jiří Axman Vesmírné křižovatky

Velký obraz Jiří Axman Vesmírné křižovatky o celkovém rozměru včetně rámu 83 x 72 cm,provedení olej na plátně.Cena 3500,-

Kód: 4 - Jiří Axman Zimní romance

Obraz Jiří Axman Zimní romance o celkovém rozměru včetně rámu 74 x 58 cm,provedení olej na plátně.Cena 1800,-

Kód: 261 - 100 KČS 50.výročí

100 KČS 50. VÝROČÍ UDÁLOSTÍ 17. LISTOPADU 1939 1989, Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. J. Branda ,hrana: vroubkovaná .

Kód: 262 - 50 KČS 150. VÝROČÍ

50 KČS 150. VÝROČÍ ZAHÁJENÍ PLAVBY PRVNÍHO ČESKÉHO PARNÍKU BOHEMIA 1991 ,Ag 700/1000, průměr 27 mm, 7 g , aut. L.Kozák hrana: vroubkovaná.

Kód: 263 - 500 KČS 125. VÝROČÍ

500 KČS 125. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MATICE SLOVENSKÉ 1988 ,Ag 900/1000, průměr 40 mm, 24 g, aut. J. Kulich .