Všechny položky

Kód: 24 - Mince 1 Kronor - Gustaf V

Stříbrná mince 1 Kronor-Gustaf V,ryzost stříbra 400/1000. Patina nečištěno. Cena 400,-

Kód: 75 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata je 585/1000 vaha 6 g průměr prstenu je 1.8 cm velikost 57 cena 3800,-

Kód: 100 - Zlatý řetízek s velkým přívěskem

Zlatý řetízek ryzost zlata 585/1000 celková váha 15.2 g délka řetízku 46 cm výška přívěsku cca 5 cm . CENA 15000,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 29 - Hodinky Prim 17 rubínů

Hodinky Prim 17 rubínů plně funkční jdoucí ve velmi pěkném stavu. Cena 800,-

Kód: 1 - Zlatý náramek

Zlatý náramek ryzost zlata je 585/1000 celková váha 24 g délka 22 cm šířka cca 0.8 cm.Cena 21000,-

Kód: 79 - Elegantní náušnice

Elegantní náušnice ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.3 g.Cena 2000,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 91 - Krabička s mincí Tolarem Marie Terezie

Krabička s mincí Tolarem Marie Terezie o rozměru délka 12 šíře 9.5 výška 4.5 cm ,nečištěno krásná patina mince.Cena 1500,-

Kód: 53 - Velký stříbrný tác

Velký stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 497.4 g o průměru 30 cm zdobený puncováno hlava Diany . Cena 10000,-

Kód: 23 - Mince - F.J.I- 1 Koruna 1914

Stříbrná mince 1 Koruna 1914 ryzost stříbra 835/1000,Autor Stefan Schwartz.Patina nečištěno. Cena 200,-

Kód: 99 - 1 koruna F. J. celkem 20 kusů

1 koruna F. J. celkem 20 kusů různé ročníky.cena 2000,-

Kód: 60 - Velká zlatá destička zdobená

Velká zlatá destička zdobená ryzost zlata 585/1000 celková váha 10.3 g celková výška 5 cm x 3 cm.zdobená rytím.cena 9500,-

Kód: 28 - Mince 20 Kčs Masaryk

Stříbrná mince 20 Kč Úmrtí prezidenta T. G. Masaryka - 1937 ryzost stříbra 700/1000 váha 14 g průměr 34 mm . Cena 200,-

Kód: 88 - Zlatý přívěsek 10 Corona 1909

Zlatý přívěsek 10 Corona 1909 celková váha 4.6 g mince 3.3 g ryzost zlata 900/1000.Cena 5500,-

Kód: 68 - Velké nádherné náušnice

Velké nádherné náušnice ryzost zlata 585/1000 celková váha 6.7 g o rozměru výška 3.5 cm x 3 cm. cena 5900,-

Kód: 35 - Stříbrná spona na ubrousky

Stříbrná spona na ubrousky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 37 g. Cena 650,-

Kód: 16 - 25 Koruna 1968

25 Koruna 1968 - Národní muzeum v Praze ryzost stříbra 500/1000 celková váha 16g. Cena 500,-

Kód: 89 - Stříbrný hřebínek

Stříbrný hřebínek ryzost stříbra 835/1000 celková délka 17 cm zdobeno rytím.Cena 1300,-