Všechny položky

Kód: 116 - Mechanické hodinky Oriosa

Mechanické hodinky Oriosa v perfektním stavu!!! Plně funkční jdoucí.
1400,-Kč

Kód: 118 - Zlatý prsten s opálem

Zlatý prsten s opálem ryzost zlata 333/1000 9ti karátové zlato o celkové váze 2.9 g o průměru 1.9 cm velikost 60.
1500,-Kč

Kód: 119 - Lednáček Gerold porzellan Bavaria.

Porcelánová soška zdobená zlacením. Soška byla zhotovena porcelánkou Gerold Bavaria v 1.polovině 20.století, přesněji 20. - 30.léta 20.století.
1000,-Kč

Kód: 121 - KREJČÍ FRANTIŠEK XAVER

Velmi krásný obraz od autora KREJČÍ FRANTIŠEK XAVER olej na kartonu zaskleno o celkovém rozměru včetně rámu 62 x 52 cm.
3000,-Kč

Kód: 122 - Atlantic Worldmaster SUPER DE LUXE

Atlantic Worldmaster SUPER DE LUXE 21 jewels waterproof ibcabloc antimagnetic plně funkční jdoucí mechanické z období okolo roku 1955 o průměru 40mm.
7000,-Kč

Kód: 58 - Náramkové hodinky Lee Cooper

Náramkové hodinky Lee Cooper ve velmi pěkném stavu nepoškozené.
500,-Kč

Kód: 123 - Vlad Radimovský

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 69 x 85 cm provedení olej na kartonu.
3500,-Kč

Kód: 126 - Prsten s brilianty

Prsten s brilianty a 3 x perla ryzost zlata 585/1000 celková váha 6.5 g o průměru 1.8 cm velikost 57.
11000,-Kč

Kód: 128 - Zlatý prsten s brilianty a safírem

Zlatý prsten s brilianty a safírem velikost briliantů 2 x 0.15 CT ryzost zlata 585/1000 celková váha 7.9 g o průměru 2.4 cm velikost 74
14000,-Kč

Kód: 129 - Prsten s briliantem 0.25 CT

Prsten s briliantem 0.25 CT starý brus ryzost zlata 585/1000 o průměru 1.9 cm velikost 60.
12000,-Kč

Kód: 130 - Prsten s brilianty

Prsten s brilianty 2 X 0.10 CT a safírem 0.15 CT ryzost zlata 585/1000 váha 4.7 g o průměru 1.8 cm velikost 57.
9000,-Kč

Kód: 131 - Prsten s briliantem

Prsten s briliantem 0.30 CT starý brus ryzost zlata 585/1000 váha 2.6 g o průměru 2 cm velikost 63.
9000,-Kč

Kód: 132 - Stolní hodinky Hamburg-American

Stolní hodinky Hamburg-American 29,5 cm funkční s klíčkem
2500,-Kč

Kód: 134 - Zasněžená krajina Moravec

Zasněžená krajina provedení olej na plátně o rozměru 27 x 35 cm / 22 x 30 cm signováno Moravec
1900,-Kč

Kód: 135 - Pánský prsten s brilianty

Pánský prsten s brilianty ryzost zlata 18ti karátové zlato 750/1000 celková váha 8.2 g o průměru 2 cm velikost 63.
15000,-Kč

Kód: 136 - Hodinky Prim

Hodinky Prim - černý ciferník moc pěkný stav plně funkční jdoucí.
1500,-Kč

Kód: 74 - Velké mechanické hodinky Slava

Velké mechanické hodinky Slava 27 kamenů o průměru 4 cm,Funkční jdoucí automatický nátah.
1500,-Kč

Kód: 139 - Hodiny smaltovaný ciferník, 19. století

Hodiny smaltovaný ciferník, 19. století o rozměru 22x33x13 cm
3500,-Kč

Kód: 140 - Biedermeier stříbrné svícny

Pár biedermeierových stříbrných svícnů, ryzost stříbra 13 lotů o celkové výšce 25 cm.
11000,-Kč

Kód: 76 - Mechanické hodinky Raketa

Mechanické hodinky Raketa o průměru 3.5 cm,Funkční jdoucí .
800,-Kč