Všechny položky

Kód: 139 - 5 Marka 1935 A - Hindenburg

5 Marka 1935 A - Hindenburg. Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 3 - Prsten s briliamtem

Prsten s briliantem ryzost zlata je 585/1000 celková váha 3.2g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 5000,-
5000,-Kč

Kód: 96 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 3 g průměr prstenu 1.6 cm,velikost 51.
2400,-Kč

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-
900,-Kč

Kód: 158 - 10 Marka 1872 C

10 Marka 1872 C ryzost zlata 900/1000 váha 3.98 g . Cena 6500,-
6500,-Kč

Kód: 22 - Mince - F.J.I.-20 krejcar 1852 A

Stříbrná mince 20 krejcar 1852 A mincovna Vídeň. Patina nečištěno.Cena 1300,-
1300,-Kč

Kód: 107 - 2 Marky

10 kusů stříbrných 2 Marky .
1600,-Kč

Kód: 61 - Starý obraz

Starý obraz o celkovém rozměru včetně rámu 46 x 36 cm provedení olej na kartonu.Podpis nečitelný viz foto.
1000,-Kč

Kód: 4 - ČSSR - 100 Kčs 1985

ČSSR - 100 Kčs 1985 Mistrovství světa v hokeji.Cena 500,-
500,-Kč

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-
850,-Kč

Kód: 81 - Hodinky Prim

Velmi pěkné mechanické hodinky značky Prim plně funkční jsoucí.
900,-Kč

Kód: 11 - Stříbrný prsten s kamínky

Stříbrný prsten ryzost stříbra 925/1000 o průměru 2 cm velikost 63.Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 138 - 5 corona František I. 1900

Stříbrná 5 corona František I. 1900 ryzost stříbra 900/1000 váha 24 g.Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 94 - Zlatý prsten osázený kamínky

Zlatý prsten osázený kamínky ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.7g o průměru 1.7 cm velikost 54.
2100,-Kč

Kód: 29 - František Josef I. - 5 corona 1909

František Josef I. - 5 corona 1909 (S.T. Schwartz) Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 145 - Stříbrné lžíce Georg Jensen 180.2 g

Stříbrné lžíce Georg Jensen ryzost 925/1000 celková váha 180.2 g délka 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 3900,-
4000,-Kč

Kód: 20 - 50 Schilling 1963 Tirol

50 Schilling 1963 Tirol. Ryzost stříbra 900/1000 celková váha 20 g Velmi pěkný stav.Cena 300,-
300,-Kč

Kód: 106 - Velké hodinky Raketa

Velké hodinky Raketa mechanické o průměru 35 mm.Funkční jdoucí.
1000,-Kč

Kód: 58 - Náramkové hodinky Lee Cooper

Náramkové hodinky Lee Cooper ve velmi pěkném stavu nepoškozené.
1000,-Kč

Kód: 3 - 100 Schilling 1975

Stříbrný 100 Schilling rok 1975 Cena 300.-
300,-Kč