Všechny položky

Kód: 650 - Desetikoruna 10Kč

Desetikoruna 10Kč Desáté výročí vzniku Československé republiky 1918-1928 Ag 700/1000,průměr 30 mm,váha 10g ,Otakar Španěl.

Kód: 6 - Perlový náhrdelník

Perlový náhrdelník se stříbrným přívěskem.Cena 3500,-

Kód: 174 - Velké stříbrné kruhy

Velké stříbrné kruhy ryzost 925/1000,váha 9.5 g,průměr cca 3.5 cm.

Kód: 419 - Stará socha indické bohyně Kálí

Stará socha indické bohyně Kálí o výšce 43 cm průměr 36 cm , materiál neurčen.

Kód: 261 - 100 KČS 50.výročí

100 KČS 50. VÝROČÍ UDÁLOSTÍ 17. LISTOPADU 1939 1989, Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. J. Branda ,hrana: vroubkovaná .

Kód: 116 - Prsten osázený 37 brilianty

Prsten osázený 37 brilianty ryzost 585/1000,celková váha 6.1 g,průměr prstenu 1.8 cm,velikost 57.

Kód: 13 - Pamětní 10 Kčs 1957

10 Kčs 1957 - Jan Amos Komenský - stříbro 500/1000,váha 12 g.

Kód: 562 - Malý lovecký nůž

Malý lovecký nůž - celková délka 16,5 cm, krásná práce, vč. koženého pouzdra.

Kód: 266 - 50 Kčs - Kůň Převalského

50 Kčs - Kůň Převalského Zachování chovu koně Převalského v Zoo Praha Ag 500/1000, 7 g,A.Gábrik.

Kód: 159 - Fr.Růžička

Obraz cesta autor Fr.Růžička o rozměru včetně rámu 50 x 55 cm ,provedení olej na kartonu.

Kód: 65 - Obraz dvě cesty

Obraz dvě cesty o celkovém rozměru včetně rámu 70 x 40 cm ,provedení olej na kartonu.

Kód: 632 - Mísa na ovoce

Mísa na ovoce o rozměru 25 x 15 cm,značeno ve spodní části Egermann.

Kód: 5 - 7 x 20 Kč 1850 - 1937

7 x Mince - Úmrtí prezidenta T.G.Masaryka - 20Kč 1937, stříbro ryzost Ag 700/1000. Cena 1400,-

Kód: 170 - 1 Dolar Presidenti

1 Dolar Presidenti v etui materiál kov.

Kód: 106 - 10 Kčs Velká Morava 1966

Stříbrná mince ,vydaná k 1100. výročí Velké Moravy, průměr mince 30 mm. Ag. 500/1000,BK.

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.

Kód: 241 - Zlatá souprava s perlami

Souprava s perlami ryzost 585/1000,váha 8.4 g, průměr prstenu 2 cm,velikost 63.Cena 5000,-

Kód: 12 - 2 Schilling 1928 Schubrt

2 Schilling 1928 Schubrt stříbro 600/1000 11.8 g.