Všechny položky

Kód: 264 - 100 KČS 100. VÝROČÍ

100 KČS 100. VÝROČÍ NAROZENÍ BOHUSLAVA MARTINŮ 1990 ,Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. L. Kolář, hrana: vroubkovaná.

Kód: 265 - 25 KČS 150.VÝROČÍ

25 KČS 150.VÝROČÍ založení Národního muzea v Praze 1968,Ag - stříbrná mince, průměr 34 mm, 16 g, Milan Knobloch,hrana: hladká ornament do hloubky.

Kód: 266 - 50 Kčs - Kůň Převalského

50 Kčs - Kůň Převalského Zachování chovu koně Převalského v Zoo Praha Ag 500/1000, 7 g,A.Gábrik.

Kód: 267 - 50 Kčs - Praha

1986 - 50 Kčs - Praha,Městská památková rezervace Praha Ag 500/1000, 7g, L.Kozák.

Kód: 12 - 2 Schilling 1928 Schubrt

2 Schilling 1928 Schubrt stříbro 600/1000 11.8 g.

Kód: 268 - 100 KČS- 30. VÝROČÍ

100 KČS- 30. VÝROČÍ VZNIKU KSČ 1951,Ag 500/1000, 14.00 g, 31.0 mm, aut. O. Španiel.

Kód: 13 - Pamětní 10 Kčs 1957

10 Kčs 1957 - Jan Amos Komenský - stříbro 500/1000,váha 12 g.

Kód: 271 - Briliantový prsten s certifikátem

Briliantový prsten s certifikátem ryzost 585/1000,průměr prstenu 1.7 cm,velikost 54.

Kód: 17 - Medaile Wellington Waterloo june 18 1815

Medaile Wellington Waterloo june 18 1815

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno

Kód: 629 - Velká váza Egermann

Velká skleněná váza o výšce cca 34 cm, značená ve spodní části Egermann. Cena 800,-

Kód: 631 - Velká zelená váza

Velká skleněná zelená váza o výšce 29cm.

Kód: 632 - Mísa na ovoce

Mísa na ovoce o rozměru 25 x 15 cm,značeno ve spodní části Egermann.

Kód: 4 - Stříbrný prsten s granáty

Stříbrný prsten s granáty zlacené stříbro ryzost 900/1000,váha 4.4 g,průměr prstenu 1.9 cm,velikost 60.Cena 1400,-

Kód: 40 - Obraz Zátiší s jablky

Obraz Zátiší s jablky o celkovém rozměru 51 x 42 cm ,provedení olej na kartonu signatůra viz foto.

Kód: 5 - 7 x 20 Kč 1850 - 1937

7 x Mince - Úmrtí prezidenta T.G.Masaryka - 20Kč 1937, stříbro ryzost Ag 700/1000. Cena 1400,-

Kód: 6 - Perlový náhrdelník

Perlový náhrdelník se stříbrným přívěskem.Cena 3500,-

Kód: 43 - Stříbrný prsten s kamínky po stranách

Stříbrný prsten s kamínky po stranách ryzost 925/1000,celková váha 7 g,průměr prstenu 2 cm.

Kód: 46 - Stříbrný prsten dvojitý kamínek

Stříbrný prsten dvojitý kamínek ryzost 925/1000,váha 6 g,průměr prstenu 1.7 cm.

Kód: 3 - Starý miniatůrní obrázek

Starý miniatůrní obrázek o celkovém rozměru 13 x 10.5 cm,jen malba 7 x 9.5 cm,olej plátno signatůta nečitelná viz foto.Cena 500,-