Všechny položky

Kód: 64 - Zlaté náušnice

Zlaté náušnice ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.2 g. Cena 1800,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 20 - Obraz Staré panství

Obraz Staré panství o rozměru 50 x 45 cm , zaskleno. Cena 1000,-

Kód: 171 - 5 marky 1934-35 série G , A , E,

5 marky 1934-35 série G , A , E. Cena 1500,-

Kód: 129 - Náramek osázený kamínky

Náramek osázený kamínky stříbro celková váha 16.9 g délka 18 cm. Cena 500,-

Kód: 24 - Mince 1 Kronor - Gustaf V

Stříbrná mince 1 Kronor-Gustaf V,ryzost stříbra 400/1000. Patina nečištěno. Cena 400,-

Kód: 31 - Obraz Potok

Obraz Potok o celkovém rozměru 46 x 38 cm provedení akvarel? zaskleno. Signatůra Karlíčem. Cena 900,-

Kód: 3 - 100 Schilling 1975

Stříbrný 100 Schilling rok 1975 Cena 300.-

Kód: 141 - 1 Zlatník 1879 (Florin)

1 Zlatník 1879 (Florin).Cena 350.-

Kód: 31 - Velká bronzová medaile

Velká bronzová medaile o průměru 7 cm váha 174 g. Cena 800,-

Kód: 10 - Starý stříbrný prsten s kamínkem

Starý stříbrný prsten s kamínkem o průměru 1.7 cm velikost 55.Cena 300,-

Kód: 149 - Stříbrná miska na nožičkách

Stříbrná miska na nožičkách ryzost stříbra 800/1000 celková váha 214.5 g o průměru 16 cm výška 7 cm velmi pěkně prořezáváno. Cena 5000,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-

Kód: 19 - Obraz V přístavu

Obraz V přístavu o celkovém rozměru 52 x 37 cm , zaskleno. Cena 800,-

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-

Kód: 123 - Stříbrná hranatá mistička

Stříbrná hranatá mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 110 g o rozměru 14.5 x 14.5 cm . cena 2500,-

Kód: 23 - Mince - F.J.I- 1 Koruna 1914

Stříbrná mince 1 Koruna 1914 ryzost stříbra 835/1000,Autor Stefan Schwartz.Patina nečištěno. Cena 200,-

Kód: 29 - František Josef I. - 5 corona 1909

František Josef I. - 5 corona 1909 (S.T. Schwartz) Cena 1000,-

Kód: 1 - 10.- Kčs 1957

Stříbrná 10 Kčs--250. výročí založení inženýrských škol v Praze.Ag. 500/1000. Cena 300.-