Všechny položky

Kód: 166 - Obraz Dcérečka

Obraz Dcérečka o celkovém rozměru včetně rámu 42 x 52 cm provedení olej na plátně. Cena 1900,-

Kód: 132 - Stříbrná naběračka

Stříbrná naběračka ryzost stříbra 800/1000 váha 75.7 g celková délka 21 cm. Cena 1900,-

Kód: 39 - Stříbrná mísa na ovoce

Stříbrná mísa na ovoce ryzost stříbra 800/1000 celková váha 364 g ,výška 11.5 cm celková délka 33 cm zdobeno rytím. Cena 7500,-

Kód: 3 - Prsten s briliamtem

Prsten s briliantem ryzost zlata je 585/1000 celková váha 3.2g průměr prstenu je 1.7 cm velikost 54.Cena 5000,-

Kód: 172 - Miska s mincí tolar Marie Terezie

Miska s mincí tolar Marie Terezie o průměru 13.5 cm. Cena 1400,-

Kód: 142 - Stříbrná Německá 5 Marka 1934 D

Stříbrná Německá 5 Marka 1934 D . cena 300,-

Kód: 61 - Stříbrná zlacená lžíce se smaltem

Stříbrná zlacená lžíce se smaltem ryzost stříbra 925/1000 celková váha 43,1 g .Cena 850,-

Kód: 19 - Stříbrná pudřenka

Stříbrná pudřenka zdobená rytím ryzost stříbra 900/1000 celková váha 135.3g o průměru cca 10 cm. Cena 2500,-

Kód: 1 - 10.- Kčs 1957

Stříbrná 10 Kčs--250. výročí založení inženýrských škol v Praze.Ag. 500/1000. Cena 300.-

Kód: 156 - Velká plastika Ctirad a Šárka

Velká plastika Ctirad a Šárka materiál keramika o výšce 36 cm. Cena 1400,-

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 24 - Mince 1 Kronor - Gustaf V

Stříbrná mince 1 Kronor-Gustaf V,ryzost stříbra 400/1000. Patina nečištěno. Cena 400,-

Kód: 163 - 10 koruna Františka Josefa I. 1908-60 let vlády

10 koruna Františka Josefa I. 1908-60 let vlády ryzost zlata 900/1000 celková váha 3,38 g . Cena 6500,-

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-

Kód: 31 - Velká bronzová medaile

Velká bronzová medaile o průměru 7 cm váha 174 g. Cena 800,-

Kód: 1 - Zlatý náramek

Zlatý náramek ryzost zlata je 585/1000 celková váha 24 g délka 22 cm šířka cca 0.8 cm.Cena 21000,-

Kód: 171 - 5 marky 1934-35 série G , A , E,

5 marky 1934-35 série G , A , E. Cena 1500,-

Kód: 141 - 1 Zlatník 1879 (Florin)

1 Zlatník 1879 (Florin).Cena 350.-

Kód: 58 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 3.8 g průměr prstenu 2 cm velikost 63.Cena 3000,-

Kód: 18 - Stará brož s granáty

Stará brož s granáty zlacené stříbro ryzost stříbra 835/1000 délka 4.5 cm. Cena 1500,-