Všechny položky

Kód: 416 - Obraz U mlýna

Obraz U mlýna o celkovém rozměru včetně rámu 24 x 32 cm, provedení akvarel ,zaskleno.

Kód: 264 - 100 KČS 100. VÝROČÍ

100 KČS 100. VÝROČÍ NAROZENÍ BOHUSLAVA MARTINŮ 1990 ,Ag 500/1000, průměr 31 mm, 13 g , aut. L. Kolář, hrana: vroubkovaná.

Kód: 119 - Obraz Vesnice v údolí

Obraz Vesnice v údolí o celkovém rozměru včetně rámu 57 x 46 cm,provedení olej,zaskleno,velmi pěkné provedení na fotu nelze zachytit.

Kód: 17 - Medaile Wellington Waterloo june 18 1815

Medaile Wellington Waterloo june 18 1815

Kód: 460 - Stolovací souprava

Stolovací souprava art deko - materiál kov, celková délka 19 cm, výška cca 7 cm.

Kód: 4 - Stříbrný prsten s granáty

Stříbrný prsten s granáty zlacené stříbro ryzost 900/1000,váha 4.4 g,průměr prstenu 1.9 cm,velikost 60.Cena 1400,-

Kód: 168 - Dolar 1976 D Spojené státy

Jedná se o dvacítkový Eisenhowerský dolar typu 1976 D. Tato mince obsahuje datum 1776-1976 na líci a portrét Liberty zvonek před Měsícem k oslavě 200. výročí Spojených států amerických a práce prezidenta Dwighta D. Eisenhowera při zahájení vesmírného programu USA, který vedl k Přistání měsíce Apollo 11. Tato mince byla vyrobena v obou letech 1975 až 1976.

Kód: 94 - Miniaturní starý obraz

Miniaturní starý obraz o rozměru včetně rámu 19 x 22 cm,signatůra viz foto.Cena 1500,-

Kód: 631 - Velká zelená váza

Velká skleněná zelená váza o výšce 29cm.

Kód: 6 - Starý obraz

Starý obraz o celkovém rozměru 60 x 53 cm,pouze malba 39 x 32 cm,provedení olej na dřevě,signatůra nečitelná ZK 1911? Cena 8000,-

Kód: 195 - Starožitný křížek

Starožitný křížek osázen kamínky váha 1.4 g,celková výška 3 cm.

Kód: 414 - Obraz Za oknem

Obraz Za oknem o celkovém rozměru 32 x 24 cm zaskleno signatůra nečitelná.

Kód: 263 - 500 KČS 125. VÝROČÍ

500 KČS 125. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MATICE SLOVENSKÉ 1988 ,Ag 900/1000, průměr 40 mm, 24 g, aut. J. Kulich .

Kód: 116 - Prsten osázený 37 brilianty

Prsten osázený 37 brilianty ryzost 585/1000,celková váha 6.1 g,průměr prstenu 1.8 cm,velikost 57.

Kód: 13 - Pamětní 10 Kčs 1957

10 Kčs 1957 - Jan Amos Komenský - stříbro 500/1000,váha 12 g.

Kód: 367 - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem, o celkovém rozměru 47x42 cm, rozměr malby 29x23cm. Provedení akvarel nesignováno - zaskleno

Kód: 268 - 100 KČS- 30. VÝROČÍ

100 KČS- 30. VÝROČÍ VZNIKU KSČ 1951,Ag 500/1000, 14.00 g, 31.0 mm, aut. O. Španiel.

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.