Všechny položky

Kód: 160 - 5 Marky

8 x stříbrná 5 Marka
2400,-Kč

Kód: 161 - Mechanické hodinky Poljot

Mechanické hodinky Poljot s datumovníkem ve velmi pěkném stavu funkční jdoucí.
1000,-Kč

Kód: 162 - Mechanické PRIM

Velmi pěkné plně funkční mechanické náramkové hodinky značky Prim.
800,-Kč

Kód: 165 - Konvolut 74 Kusů Stříbrných 2 Marek Hindenburg!

Celková hmotnost: 591 g Materiál: Stříbro Mince neměli ouško ani sponu - viz foto Krásně zachovalé kousky, patina, krásný lesk, drobné rýsečky, lehké stopy oběhu, viz foto
11800,-Kč

Kód: 167 - František Rezner 1941

2 x Obraz o celkovém rozměru 41 x 31 cm, provedení akvarel , zaskleno , signatůra Fr.Rezner 1941
1000,-Kč

Kód: 173 - Marie Terezie – levantský tolar 1780

Stříbrný tolar Hmotnost: 28.07 g,ryzost: 833.3/1000 Ag Rub zobrazuje profil císařovny s vdovským závojem obklopený nápisy R.IMP.HU.BO.REG M.THERESIA.D.G. Líc nese znak Habsburské monarchie (Rakouské monarchie), černý třikrát korunovaný dvouhlavý orel se znaky územních celků ve štítu. Obklopují jej nápisy "BURG.CO.TYR.1780.X" a "ARCHID.AVST.DUX.
650,-Kč

Kód: 174 - O.Hudeček

Obraz o celkovém rozměru včetně rámu 60 x 41 cm provedení olej na kartonu signatůra Hudeček .
1000,-Kč

Kód: 182 - Stříbrná cihlička 1 Kg

Investiční stříbrná cihlička o váze 1 kg ryzost stříbra 999/1000 .
21500,-Kč

Kód: 187 - Zlaté hodinky Ulysse Nardin

Zlaté hodinky Ulysse Nardin ryzost zlata 750/1000 funkční jdoucí.
15000,-Kč

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-
1200,-Kč

Kód: 191 - Brněnské výstavní trhy - zásluze 1922

Mach Václav Hynek, 1882 - 1958 AE Medaile 1922 - Brněnské výstavní trhy. Patinovaný bronz 45 mm
500,-Kč

Kód: 9 - Starý tisk

Starý tisk o celkovém rozměru včetně rámu 61 x 50 cm zaskleno.
900,-Kč

Kód: 12 - Velmi pěkné hodinky Pobeda

Velmi pěkné hodinky Pobeda funkční jdoucí.
500,-Kč

Kód: 130 - Zlacený stříbrný medailon

Zlacený stříbrný medailon ryzost stříbra 900/1000 délka řetízku 56 cm celková výška medailonu 4 cm.Cena 1200,-
1200,-Kč

Kód: 138 - 5 corona František I. 1900

Stříbrná 5 corona František I. 1900 ryzost stříbra 900/1000 váha 24 g.Cena 800,-
800,-Kč

Kód: 144 - Stříbrná lžíce Georg Jensen

Stříbrná lžíce Georg Jensen 2000 ryzost 925/1000 celková váha 44.8 g délka cca 15 cm zdobeno smaltem zlaceno. Cena 1000,-
1000,-Kč

Kód: 168 - Krabička s reliéfem

Krabička s reliéfem nepuncováno pravděpodobně se jedná o alpacu. Cena 600,-
800,-Kč

Kód: 55 - Pánský prsten bílé zlato

Zlatý pánský prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 8.2 g o průměru 2 cm velikost 63.
7600,-Kč

Kód: 60 - Zlatý prsten bílé zlato

Zlatý prsten bílé zlato ryzost zlata 585/1000 celková váha 1.8 g o průměru 1.7 cm o velikosti 54.
1700,-Kč

Kód: 65 - Zlatý náramek

Zlatý náramek ryzost zlata 585/1000 celková váha 13.6 g o délce 20 cm.
12900,-Kč