Všechny položky

Kód: 5 - Obraz Touha

Obraz Touha o celkovém rozměru 40 x 31 cm ,pouze malba 27 x 19 cm,provedení tužka,signatůra nečitelná,zaskleno.Cena 500,-

Kód: 6 - Starý obraz

Starý obraz o celkovém rozměru 60 x 53 cm,pouze malba 39 x 32 cm,provedení olej na dřevě,signatůra nečitelná ZK 1911? Cena 8000,-

Kód: 8 - Obraz Promenáda

O celkovém rozměru včetně rámu 51 x 43 cm provedení olej na papíře zaskleno. Na zadní straně datováno rok 1906? Cena 1000,-

Kód: 650 - Desetikoruna 10Kč

Desetikoruna 10Kč Desáté výročí vzniku Československé republiky 1918-1928 Ag 700/1000,průměr 30 mm,váha 10g ,Otakar Španěl.

Kód: 9 - Gondola

O celkovém rozměru včetně rámu 23 x 28 cm provedení olej na kartonu. Cena 500,-

Kód: 65 - Obraz dvě cesty

Obraz dvě cesty o celkovém rozměru včetně rámu 70 x 40 cm ,provedení olej na kartonu.