Všechny položky

Kód: 95 - Stopky Excelsior

Švýcarské stopky s původním koženým řemínkem plně funkční jdoucí.Cena 1300,-

Kód: 96 - Velký obraz

Velký obraz ve zlaceném rámu o celkovém rozměru 58 x 70 cm, provedení na kartonu zaskleno.Cena 1500,-

Kód: 98 - Zlatá souprava řetízek náramek náušnice

Zlatá souprava řetízek náramek náušnice Řetízek 7.9 g délka 44 cm .Náramek 3.1 g délka 18 cm.Náušnice 2 g výška 4 cm. Cena 13000,-

Kód: 99 - 1 koruna F. J. celkem 20 kusů

1 koruna F. J. celkem 20 kusů různé ročníky.cena 2000,-

Kód: 101 - Dukát Františka Josefa I. 1915

Zlatá investiční mince Dukát Františka Josefa I. 1915 (novoražba).Cena 5500,-

Kód: 104 - Pánské hodinky Tissot Chrono XL

Pánské hodinky Tissot Chrono XL T116.617.37.051.00 spadají do řady T-Sport Chrono XL. Jedná se o jedny z rozměrově největších hodinek Tissot v aktuální nabídce.Cena 6000,-

Kód: 105 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 49.8 g délka 10.5 cm.Cena 900,-

Kód: 106 - Stříbrný tác

Stříbrný tác ryzost stříbra 800/1000 celková váha 198.5 g délka 25 cm šíře 18 cm.Cena 4700,-

Kód: 107 - Stříbrné lžičky

Stříbrné lžičky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 166.4 g délka 15 cm. Cena 4000,-

Kód: 110 - Stříbrná mistička

Stříbrná mistička ryzost stříbra 800/1000 celková váha 24.2 g o průměru 6.5 cm.Cena 650,-

Kód: 111 - Stříbrná miska s mincí

stříbrná miska s mincí ryzost stříbra 800/1000 celková váha 83 g o průměru 11.5 cm. Značeno 800 pro kontinentální stříbro od firmy Jezler ve Švýcarsku.Firma Jelzer měla výhradní práva vyrábět stříbro pro Bulgari. Cena 2800,-

Kód: 112 - Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky

Stříbrná miska s motivem Krasobruslařky ryzost stříbra 800/1000 celková váha 62.5 g o průměru 9.5 cm.cena 1600,-

Kód: 113 - Stříbrná miska zdobená

Stříbrná miska zdobená ryzostr stříbra 925/1000 celková váha 93.6 g o průměru 11 cm.Cena 2600,-

Kód: 114 - Stříbrná miska s motivem Lva

Stříbrná miska s motivem Lva ryzost stříbra 800/1000 celková váha 80 d o rozměru 14 x 11 cm.Cena 2100,-

Kód: 117 - Zlatý prsten se středovým kamínkem

Zlatý prsten se středovým kamínkem ryzost zlata 585/1000 celková váha 2.3 g průměr prstenu 1.7 cm velikost 54 odlek kamínku nelze na foto zachytit!!! Cena 2000,-

Kód: 119 - Zlatý prsten s perlou a 4 brilianty

Zlatý prsten s perlou a 4 brilianty ryzost zlata 585/1000 celková váha 3.6 g průměr prstenu 1.8 cm velikost 57.Na prstenu značeno 0.15 cena 7500,-

Kód: 120 - Zlatá jehlice se smaltem a perlou

Zlatá jehlice se smaltem a perlou ryzost zlata 585/1000 viz osvědčení.Cena 2500,-

Kód: 121 - Stříbrná brož s granáty zlacená

Stříbrná brož s granáty ryzost stříbra 900/1000 zlaceno o průměru cca 3.5 cm. Odlesk kamenů nelze na fotu zachytit.Cena 1700,-