Všechny položky

Kód: 568 - Starý obraz Lesní louka

Starý obraz Lesní louka - provedení olej na kartonu, celkové rozměry 36,5 x 40 cm, signováno, v masivním dřevěném rámu.

Kód: 268 - 100 KČS- 30. VÝROČÍ

100 KČS- 30. VÝROČÍ VZNIKU KSČ 1951,Ag 500/1000, 14.00 g, 31.0 mm, aut. O. Španiel.

Kód: 166 - Obraz Zimní cesta

Obraz Zimní cesta o celkovém rozměru včetně rámu 63 x 49 cm,provedení olej na kartonu. Signatura viz foto.

Kód: 100 - Stříbrný náramek s perletí

Stříbrný náramek s perletí stříbro ryzost 800/1000,celková váha 26 g,průměr 6 cm.Cena 400,-

Kód: 33 - 700 let Hornických práv 1949 100Kč

700 let Hornických práv 1949 100Kč. Cena 120,-